ÖRGÜ İNCİLİ AJURLU BAKLAVA MOTİFİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-4-incili-model-yapimi
orgu-4-incili-model-yapimi

İnci Boncuklu Baklava Desenli Örgü Modeli Yapımı-Videolu Yeni Boncuklu Şiş Örgü videosu.Ajurlu örnekli Şiş işi Motif için ajurlar arasın da 4 tane minik boy İnci ile örülen bu örneği İncili Bebek Yelekleri,Örgü İncili Bebek Battaniyeleri için kullanabilirsiniz.

Örnek anlatımının yabancı olmasına takılmayın. Zira Boncuk ve ipleri hazırlayın izlediğinizde o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.

incili-ajurlu-baklava-orgu-model-sis-isi
incili-ajurlu-baklava-orgu-model-sis-isi

Boncuklu Örgüler yazdığınız da sitem de bir çok Boncuklu Örgü Motifleri ve yapılışları görebilirsiniz. Bunların içinde Boncuklu Tığ Örgüleri ve Boncuklu Tığla İğne Oyaları bulabilirsiniz.

Örgü Yeni Yelekler için Çocuk ve Bebek Yelekleri ayrıca Örgüden Bayan Yelekleri iççin çeşitli Örneklere sayfa altından ve Menüler yazan yerden bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*