ÖRGÜ GÖLGELİ BAKLAVA MOTİF TARİFİ

golgeli-baklava-orgu-modeli
golgeli-baklava-orgu-modeli

Gölgeli Baklava Örgü Modeli BU Senenin çok moda olan Tığ ve Şiş örgülerde 3D Örgü denilen 3 Boyutlu modeli ile videolu yapılışı.

Bu Mevsim için biraz kalın bir Örgü modeli ama Kış için Örgü Ceketler için çok yakışan bu güzel Gölgeli Baklava modeli ere modeli üzerinde yapılmış ve Sevgi hanımdan Tarifi istenmiş.

orgu-golgeli-baklava-motifi
orgu-golgeli-baklava-motifi

Sağ olsun Sevgi hanımcım üşenmemiş 3 farklı renk ve iple modeli değişik ipler ile nasıl görünür? bizlere de göstermiş.

Bizler Battaniye modellerini genel de Tığ ile yapıyoruz ama yabancılar nedense bu Tarz Baklavalı,Kabarık ve hacimli 3 Boyutlu Şiş işi örgüleri Battaniyeler de daha çok kullanıyorlar.

Battaniye için misinalı şiş ile çevresi Pirin ya da haraşo olacak ortası bu model ile ne kadar güzel ve göz alıcı durduğunu düşünün.

Ama Tığla Battaniyeler ya da Örtüler için farklı Örgü Motifi arayanlardansanız o zaman Motifli Yeni Battaniye modeli de burada.

Gölgeli Baklava Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2-3 YAŞ SARI BERELİ ÇOCUK YELEĞİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*