ÖRGÜ FİDANLIK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-3-renkli-fidanlik-modeli
orgu-3-renkli-fidanlik-modeli

3 Renk iple yapılan Örgü Fidanlık Modeli az kalan ipleri keyifli ve güzel Renkli bir Örgü Modeli ile değerlendirmek için güzel bir fırsat.Fidanlık Örgü Modeli Örgü bütünü ya sa sadece Lastik bölümlerini renkli örnekle yapabilirsiniz.

Örgü Bebek Yeleklerinde renkli olan modeli Robalı Yeleklerin alt bölümlerinde renkli üst bölümü tek renkle yapılan

sis-isi-fidanlik-orgu-modeli
sis-isi-fidanlik-orgu-modeli

Yeleklerde şirin olur.

Fidanlık Örgüsü ile artan ipleri değerlendirebilir aynı zamanda iki taraflı kullanılan bir örnek olduğu için artan örgü ipleri değerlendirmek için bir fırsat.

Şiş işi 3 Renkli Örgüler ya da 2 Renkli Örgü Modelleri isterseniz Örgüler bölümünde Örgü Dersleri,Örgü Anlatımı ya da Örgü Modelleri olarak bakabilirsiniz.

Tek renkli Zarif Örgü Modelleri isterseniz o zaman tam da istediğiniz gibi olduğunu düşündüğüm Türkçe videolu Örgü Dersi İnci Tanem Örgü Modeli nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

Yine güzel bir Bere Modeli olan Bebekler için en güzel Bere Modelleri içinden seçtiğim Örgü Siperli Bere modeli yapım aşamaları için buraya bakınız.

orgu-fidanlik-modeli
orgu-fidanlik-modeli
fidanlik-orgu-modeli
fidanlik-orgu-modeli

Fidanlık Şiş İşi Örgü Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ DİKEN BATTI MODELİ VİDEOLU ÖRGÜ DERSİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*