ÖRGÜ BAYRAM ŞEKERİ MOTİF YAPILIŞI

orgu-bayram-sekeri-motifi
orgu-bayram-sekeri-motifi

Örgü Bayram Şekeri Modeli bu Yıl yeni gördüğüm çok beğendiğim Şiş işi Örnekler arayanlara Tavsiye ettiğim Anlatımlı Videolu Örgü Modeli Tariflerinden biridir.

Yazın her ne kadar Şiş işi Örgülere uzak ta durulsa Kış için Güzel örgüleri şimdiden paylaşarak sizlere Örnekler ve Modeller hakkında fikir verecek Modelleri sunmaya devam ediyorum.

orgu-bayram-sekeri-modeli-tarifi
orgu-bayram-sekeri-modeli-tarifi

Biraz önce de Uzatmalı Trabzanlı Yelek Modeli olan 3D Örgü Yelek örneği veya Battaniyeler için Tığ örneği olarak kullanabileceğiniz farklı bir Tığ işi Örgü Modelini de yayınlandığını bilin isterim.

Örgü Şiş Modeli Bayram Şekeri Örneğini bir kaç yerde daha görmüştüm.Bugün de Tuba Hanımın güzel anlatımını görünce sizler de görün istedim.

6 ve katlarına 3 ilmek daha ekleyerek hesaplanan model üzerine kurulan Bayram Şekeri Motifi Kahve çekirdeği ve Lastik modelinin bir arada kullanılması ile oluşturuluyor.
Bayram Şekeri Örneği Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*