orgu-bayram-sekeri-motifi

ÖRGÜ BAYRAM ŞEKERİ MOTİF YAPILIŞI

Örgü Bayram Şekeri Modeli bu Yıl yeni gördüğüm çok beğendiğim Şiş işi Örnekler arayanlara Tavsiye ettiğim Anlatımlı Videolu Örgü Modeli Tariflerinden biridir.

Yazın her ne kadar Şiş işi Örgülere uzak ta durulsa Kış için Güzel örgüleri şimdiden paylaşarak sizlere Örnekler ve Modeller hakkında fikir verecek Modelleri sunmaya devam ediyorum.

orgu-bayram-sekeri-modeli-tarifi
orgu-bayram-sekeri-modeli-tarifi

Biraz önce de Uzatmalı Trabzanlı Yelek Modeli olan 3D Örgü Yelek örneği veya Battaniyeler için Tığ örneği olarak kullanabileceğiniz farklı bir Tığ işi Örgü Modelini de yayınlandığını bilin isterim.

Örgü Şiş Modeli Bayram Şekeri Örneğini bir kaç yerde daha görmüştüm.Bugün de Tuba Hanımın güzel anlatımını görünce sizler de görün istedim.

6 ve katlarına 3 ilmek daha ekleyerek hesaplanan model üzerine kurulan Bayram Şekeri Motifi Kahve çekirdeği ve Lastik modelinin bir arada kullanılması ile oluşturuluyor.
Bayram Şekeri Örneği Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir