ÖRGÜ BAŞLAMADA RENKLİ FANTEZİ ÖRNEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEO

orgude-fantezi-renkli-ornek
orgude-fantezi-renkli-ornek

Renkli Örnekli  Fantazi Lastikli Örgü Bebek Giysileri,Örgü Bebek Battaniye Kenarlarında çok yakışan Renkli Fantezi Örgü Başlama Tekniği Türkçe Videolu başlama.

Fantezi Örgü Başlama ve Örgü Bitirme Teknikleri ile ilgili daha önce sizlere sunduğum Diğer modellerden Boncuklu Örgü Başlama Tekniği özellikle Örgü Bayan Şallarında çok yakışıyor.

2 Değişik Örgüde İlmek Atma teknikleri ve Örgü Lastik Teknikleri gösterilen burada ki çalışmada Püsküllü Örgü Başlama ve Şekilli örgü başlama çalışması burada gösteriliyor.

Şiş olarak iki kürdan ve şile benzemesi için kürdan sonunda Boncuk takılan çok değişik Örgü Buzdolabı Süsü yapılışı isteyen hanımlara burada ki örneği görmelerini önereceğim.

renkli-fantazi-ornekli-orgu-baslama
renkli-fantazi-ornekli-orgu-baslama
orgu-fantezi-renkli-iple-orgu-baslama
orgu-fantezi-renkli-iple-orgu-baslama

Renkli Örgü Fantezi Örgü Başlama Tekniği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İKİ TARAFI FARKLI RENKTE ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*