İKİ TARAFI FARKLI RENKTE ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU

iki-tarafli-farkli-renkte-orgu-yapilisi
iki-tarafli-farkli-renkte-orgu-yapilisi

İki tarafı Farklı renkte örülen ve İki tarafı farklı Bebek Battaniyeleri,İki tarafı Kullanılan Örgüler için bu modelden Bebek Bereler,Yelekler,Hatta Atkılar ve Hırkalar çok şık olabilir.

Bu tarz örgülerde Bebek Battaniyeleri için Örnek olarak Yeşil olan tarafa Beyaz renkle örgü Çiçekler ya da Örgü

İki-yonlu-orgu-modeli-yapilisi
İki-yonlu-orgu-modeli-yapilisi

Aplike şirin süsler ,Beyaz olan bölüme de Yeşil renkli Süsler dikebilirsiniz.

Çit taraflı Örgü Bebek Hırkaları ve İki tarafı da kullanılan Bebek bereler ve Yeleklerde bu model çok güzel görünüyor.

Hatta eğer Bebek Örgüleri için bu örneğin kenarlarına burada ki gibi Renkli Örgü Başlama tekniğinde ki gibi Örgüler ile daha farklı Örgüler yapılır.

Daha örnekli Örgü modelleri için Tomurcuk Örnekli Yelek örneği ve Bebek Yelek yapılışı olan modeli burada görebilirsiniz.

iki-tarafli-farkli-renkte-orgu-yapilisi
iki-tarafli-farkli-renkte-orgu-yapilisi

İki Tarafı Farklı Renkte Örgü

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on İKİ TARAFI FARKLI RENKTE ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU

  1. her şeyiyle türkçe bir sitede yabancı dilde video paylaşmışsınız..dalga geçer gibi …napalım bu dilimi öğrenelim ? alt yazımı bulalım?

    • Hayır önce nezaketi öğrenin sonra bana neden? diye sorun bende aynı Nezaket ile cevap yazayım.Nazarca.com sitesinin Türkler kadar yabancı ziyaretçileri de var ve ayrıca Örgü işinde çok iyi olan hanımlar yapılışı gayet net olan örnekleri izleyerek yapabiliyorlar.Örgü işini çok bilmeyen hanımlar için zaten her gün ve devamlı Türkçe videolar paylaşıyorum.Bu arada Şeyma hanım Size Hizmet etme sorumluluğum yok böyle azarlar gibi yorum yazmanız hiç hoş değil

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİFT TARAFI FARKLI RENKTE ÖRGÜ ÖRME TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*