Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖNÜ BADEM ARKASI CEVİZ ÖRGÜ MODELİ

ÖNÜ BADEM ARKASI CEVİZ ÖRGÜ MODELİ

999
onu-bdem-arkasi-ceviz-orgu-modeli-videosu
onu-bdem-arkasi-ceviz-orgu-modeli-videosu

Her iki tarafı farklı Örgü Modellerinden Önü Badem arkası Ceviz Örgü Modeli, Çift taraflı Örgü Yapımı.

Kız ve Erkek Bebek Örgüleri ne zaten çok uygun bir Örgü Deseni. Evde Eşinize ve erkek çocuklarına da çok güzel örgüler çıkarabilirsiniz.

Badem örgü modeli dediğimizde hepimiz Örneğinin yapımını bilmesekte deseninin tanıdığımız bir model.

cevizli-bademli-sis-orgusu
cevizli-bademli-sis-orgusu

Bu Badem örgü modeli değil ona benzer bir desen.Örgünün ters tarafında aynı Ceviz içi, kırılmış ceviz gibi durduğu için Ben örgünün ön yüzünde Badem ,arka tarafına da Ceviz Örgü modeli olarak uygun gördüm.

Bilinen bir adı olmayan örgü modellerine tekrar ulaşabilmeniz için benzettiğim şey göre isimlendirme Biliyorum. Sizin bildiğiniz farklı isimleri varsa yorumlarda yazabilirsiniz.

cift-tarafli-disli-lastik-orgusu
cift-tarafli-disli-lastik-orgusu

Her zaman her iki tarafı farklı ya da aynı örnekleri çok kullanışlı bulduğunu belirtiyorum. Atkı, Bebek battaniyesi, kenarı kıvrılmış olan Bereler için çift taraflı örnekler çok şık görünüyor.

mavi-cit-tarafli-cevizli-bademli-orgu
mavi-cit-tarafli-cevizli-bademli-orgu

Hatta şiş ile şal Ören Hanımlara da çift taraflı örnekleri tavsiye ederim. Bu şekilde iki tarafı farklı şal modelleri, Etol modelleri de uygulayabilirsiniz.

Modelin ilmek sayıları 6 ve katlarından oluşmakta. Burada bir videoda 2 tane farklı örnek gösteriliyor. 2. örgü modeli Dişli lastik örgü modeli olarak tarafından gösterilmekte.

iki-tarafli-cerezli-orgu
iki-tarafli-cerezli-orgu

Nesrince örgüler kanalından alıntı Yaptığımız bu güzel örgü modelinin tarifi için sevgili Nesrin Hanıma çok teşekkür ederiz. Ellerine emeğine sağlık.

Cevizli Bademli İki Taraflı Örgü ve Dişli Lastik Modeli Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz