OK ZİNCİRİ ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

ok-zinciri-orgu-modeli-tarifi
ok-zinciri-orgu-modeli-tarifi

Düz ve Haraşo İlmekleri ile yapılan minik Ajurlu Ok Zinciri Örgü Modeli  Videolu Tarifli yapılışı,örneğin kendinden dalgalı kıvrımlı Örgü  başlama Tekniği ile Yelek,Battaniye ve Hırka Modellerine yakışır.

Kız Yelekleri,Şişle Gelin Kız Yelek Modeli ve Anne Yeleklerin de değişik modeli ile ilgi çekici örneği ile göründüğünden çok daha kolay ayrıca net anlatımlı.

orgu-ok-zinciri-modeli
orgu-ok-zinciri-modeli

Gönül hanım Örnek anlatımını Yelek yapmak isteyenlere kolaylık olsun diye Yelek Ön modeli gibi başlayarak göstermiş.

Battaniye olarak 2 tarafı kıvrımlı diğer 2 kenarı Haraşo örneği ile Zarif Şiş Örgü Battaniyeler yapılır. Yavruağzı renkli olanı 3,5 numara şiş ve Angora iple yapılmış.

Örnek anlatımı ise Yeşil renkli olan 3,5 numara şişler ve orta kalınlıkta Bebe Yünü ile yapılarak kim hangi iple yaparsa nasıl görünür Fikir amaçlı değişik ipler ile yapılmış.
Ok Zinciri Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*