El İşleri NUPLU FANTEZİ İSPANYOL KADIN KAZAK

NUPLU FANTEZİ İSPANYOL KADIN KAZAK

355
nuplu-fantezi-ispanyol kollu-kazak
nuplu-fantezi-ispanyol kollu-kazak

Nup ile yapılan tek renkli Fantezi Bayan Kazak-Tığ model Örgülerde Bu Kazak yapımın da kullanılan Nup Popcorn ve Fıstık modeli gibi.

Novita Cotton Bamboo tarzı ip ile 9 numara Tığ 3 mm. Aynı  Koton ve Bambu iplerden bulmayanlar Yünlü Yelek,şal yapılan iplerle de olabilir.

90 tane trabzan ile ikili sıra yapılarak başlanıyor. Etek ucundan başlandıktan 2 sıra yapıldıktan sonra Nup modeli eteklere yapılıyor.

Kollar da İspanyol kol tekniği ile Kol ve Dudak yakalı yakaya aynı nuplar ile örnek serpiştiriliyor. Yaka stilini ya da kolları isterseniz düz yakayı da V Yaka veya Yuvarlak yaka da uygulayabilirsiniz.

popcorn-nup-fantezi-bayan-kazak
popcorn-nup-fantezi-bayan-kazak

Kayık Yaka,Dudak yaka gibi isimleri olan bu Yaka Örme Tekniği Bayan Örgü Kazaklara çok yakıştırıyorum.Daha Zarif ve Kadınsı oluyor.

Tığ Ajurlar ve Popcorn örneği ile Oldukça Zarif ve Yumuşak üstü sarmayan dökümlü bir Şiş Örgü Kazak olmuş. Arzunuza göre istediğiniz yerleri daha başka yapabilirsiniz.

Daha Kalın ve Balıkçı Yakalı Bayan Kazak için de bu Tarifi görebilirsiniz. Pullar ile değişik yerlerine süsler yapılan Daha yünü bir ip ile Şişle Yapılan Bayan Kazağı.

2018 Örgü Bebek Kazak Hırka Modellerinden size ilham veren örnekler ve modeller ile yapılan Örgüler görebilirsiniz.

Ponponlu Tığ Kazak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz