Menü Kapat

nuplu-fantezi-ispanyol kollu-kazak

NUPLU FANTEZİ İSPANYOL KADIN KAZAKNup ile yapılan tek renkli Fantezi Bayan Kazak-Tığ model Örgülerde Bu Kazak yapımın da kullanılan Nup Popcorn ve Fıstık modeli gibi.

Novita Cotton Bamboo tarzı ip ile 9 numara Tığ 3 mm. Aynı  Koton ve Bambu iplerden bulmayanlar Yünlü Yelek,şal yapılan iplerle de olabilir.

90 tane trabzan ile ikili sıra yapılarak başlanıyor. Etek ucundan başlandıktan 2 sıra yapıldıktan sonra Nup modeli eteklere yapılıyor.

Kollar da İspanyol kol tekniği ile Kol ve Dudak yakalı yakaya aynı nuplar ile örnek serpiştiriliyor. Yaka stilini ya da kolları isterseniz düz yakayı da V Yaka veya Yuvarlak yaka da uygulayabilirsiniz.

popcorn-nup-fantezi-bayan-kazak
popcorn-nup-fantezi-bayan-kazak

Kayık Yaka,Dudak yaka gibi isimleri olan bu Yaka Örme Tekniği Bayan Örgü Kazaklara çok yakıştırıyorum.Daha Zarif ve Kadınsı oluyor.

Tığ Ajurlar ve Popcorn örneği ile Oldukça Zarif ve Yumuşak üstü sarmayan dökümlü bir Şiş Örgü Kazak olmuş. Arzunuza göre istediğiniz yerleri daha başka yapabilirsiniz.

BU YIL ÇOK MODA PULLAR İLE ÖRGÜ BALIKÇI YAKALI KAZAK YAPIMI

Daha Kalın ve Balıkçı Yakalı Bayan Kazak için de bu Tarifi görebilirsiniz. Pullar ile değişik yerlerine süsler yapılan Daha yünü bir ip ile Şişle Yapılan Bayan Kazağı.

HANIM DİLENDİ MOTİFLİ KADIN KAZAK ANLATIMI

Spor modeli ile tanıdık bir örnek ile yapılan Motifli Hanım Dilendi Kazak modeli de V yaka modeli ile örmek isteyen okurlarım için.

2018 ÖRGÜ BEBEK KAZAK VE HIRKA MODELLERİ

2018 Örgü Bebek Kazak Hırka Modellerinden size ilham veren örnekler ve modeller ile yapılan Örgüler görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir