El İşleri Bebek Örgüleri NAZLI TOMURCUKLAR MODELİNİ KİM SEVMEZ Kİ?

NAZLI TOMURCUKLAR MODELİNİ KİM SEVMEZ Kİ?

1599
Nazarcacom-nazli-tomurcuklar-orgu-modeli
Nazarcacom-nazli-tomurcuklar-orgu-modeli

2 tarafı kullanılır, hem yaz hem kış örgülerine Uyar, Nazlı Tomurcuklar örgü modelini Kim sevmez ki? dedik sizlere sunduk.

Hani bazı örnekler vardır Örgünün arka yüzü ön yüzünden güzeldir. Bu Modelde arkası ayrı bir tatlı, ön tarafı ayrı bir zarif.

orgu-nazli-bahar-tomurcuklari
orgu-nazli-bahar-tomurcuklari

Modeliyle Benim çok beğendiğim, sizlerinde modelleriniz de kullanmayı düşüneceğinizi umduğum çok güzel yumuşacık.Yazlık, kışlık, baharlık, mevsimlik her örgüye gider mi? Bence gider

Nazlı Tomurcuklar örgü modeli detaylı anlatımı ile nazarca örgü modelleri YouTube kanalında paylaşılmıştır. Kanalımıza abone olmak tamamen ücretsizdir.

Çok güzel bir krem rengi ile model çalışılmış, anlatımda lila rengini kullanıp krem simli yelek ipi ile çalışma öncesinde hazırlanmış.

iki-kat-ipten-tomurcuklu-ornek
iki-kat-ipten-tomurcuklu-ornek

Oldukça zevkli bütün örgülerde kullanabileceği sözü size çok klasik Gelecektir, Ama bu model Gerçekten de öyle, hakkını vermek lazım.

Yani şöyle baktığınızda bu modeli kadın örgülerinde de kullanabilirsiniz, erkek, yetişkin, ufak, büyük bütün örgüler de kullanılabilir.

simli-iple-nazarca-orgu-tomurcuklu-orgu
simli-iple-nazarca-orgu-tomurcuklu-orgu

Örgü Nazlı tomurcuklu model kabarcıklı çok şık duran, yapılışı değişik ve çok keyifli örülen örneklerden.

Modeli şal ipler ile aynı krem renkli simli ip tarzında çok güzel Etol modelleri yapılır.Krem renkli örgü ipi Alize Angora simli iki katlı yelek ipi.

nazli-kabarcikli-tomurcuklar-sis-modeli
nazli-kabarcikli-tomurcuklar-sis-modeli

“Kaç ilmek başlayacağım?” “kaç ilmek ve katlarını hesaplayacağım?” derdiniz hiç olmayacak! çünkü 2 ilmek ve katları ile oluşuyor.

Detaylı Sesli Anlatım Örgü Nazlı Bahar Tomurcukları Deseni

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz