MOTİFLİ ÇARK TIĞ OYASI AÇIKLAMALI YAPIM AŞAMALARI

cicekli-cark-tig-oyasi
cicekli-cark-tig-oyasi

Motifli Tığ Oyası Kenar Modeli Yazma ve Örtü kenarlarına Çiçekli Kibar Oya Modelleri arayanlara Çiçekli Çark Tığ Oyası Model yapılışı baştan sona Açıklamalı Oya Tarifi videolu Anlatımlı.

Yapraklı,Pır pır örnekli ve Çark Motifi ile yapılan Zarif Oya Modeli Güzel Tığ Oyası Örnekleri arayan hanımlara önereceğim Güzel modellerden biri.

tig-oyasi-cicekli-cark-model-yapilisi
tig-oyasi-cicekli-cark-model-yapilisi

Model yapımın da 22 numara Tığla Leylak Oya İpliği kullanılmış. Çark Çiçek üzerine biraz değişiklik yaptığınız da  Havlu ucu veya Yazma Oyası Tığ Modeli için bir çok Farklı Oyalar yapılır.

Oya bu hali ile bile Harika bir Çeyizlik Havlu Oyası olarak kullanılır. Biraz önce Günün Tığ Oyaları istekleri üzerine paylaştığım 2 Renkli Tığ Battı Oyası modeli için buradan bakabilirsiniz.
Çiçekli Çark Tığ Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SİMLİ ÇİÇEKLİ HAVLU UCU DANTEL OYA ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*