2-renkli-tig-battili-yazma-oyasi

2 RENKLİ TIĞ BATTILI YAZMA OYASI YAPILIŞI

İp koparmadan Tek Sıra Oya Modeli olan 2 Renkli Tığ Battı Yazma Oyası Anlatımı Türkçe ve Yapılışı Videolu Yeni Değişik Tığ Battı Modelli Yemeni Oyası.

Kenar Tığ Oyası Örnekleri çok seviliyor ve isteniliyor. Ben de sizlere her gün mutlaka Yeni Oya Modellerini İğne Oyası ve Tığ Oyaları olarak Açıklamalı Modelleri sunuyorum.

iki-renkli-tig-battili-yemeni-oyasi
iki-renkli-tig-battili-yemeni-oyasi

Geniş bir Tığ Oyası modeli olan İki Renkten Tığ Battı modeli yapılan Yazma Kenarı Tığ Oyası için Leylak oya iplik ve 22 numara Tığ kullanılıyor.

Bugün sizlere de çok değişik geleceğini düşündüğüm Tığla Düz Örgü Yapılışı öğretilen yeni bir Tığ Örgü videosu paylaştım.Model Tığla örülüyor ancak Şiş Örgü Tekniği Düz Modeli şeklinde desen yapılıyor.

Canlı göz alıcı ve Gösterişli Oya Modeli olan Çiçekli Yazma Oyası modeli burada ve Dün paylaştığım bu örnek En Çok Bakılan Tığ Oyası Modeli olma yolunda ilerliyor.
İki Renkli Tığ Battılı Oya Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “2 RENKLİ TIĞ BATTILI YAZMA OYASI YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir