Menü Kapat

Motif-yapici-aparatla-lif-modeli-tarifi

MOTİF YAPAN APARATLA LİF MODELİ YAPILIŞINI İZLEDİNİZ Mİ?Size Motif aparatınla Bayan Yelek,Battaniye ve Şal Modeli yapılışını göstermiştim.Şimdi de Motif aparatın dan Lif Modeli süslemesini öğrenelim.

Motif yapıcı Aparat Lif Modeli aparatla yapılan Çiçekler ile süslenmiş.Diğer çalışmayı görmeyenler için Gündüz yayınladığım modeli bu yazı içinde de yer vereceğim.

Arzu edenler farklı Yuvarlak,Kare veya uzun Kese Lifleri de Farklı Çiçekli Modeller de Motif aparatı çalışmaları ile süsleyebilirsiniz.

motif-aletinden-banyo-lifi-ornekleri
motif-aletinden-banyo-lifi-ornekleri

Bir çeşit Kasnak sayılan Bu aletin fiyatı 3-5 lira arasın da değişiyor.Daha önce denk gelmeyenler için başka Çiçek yapılışları ve Örnekleri sayfa altında ve için de görebileceksiniz.

MOTİF YAPICI APARAT İLE ÇİÇEK MOTİFLİ YELEK,ŞAL BATTANİYE VE LİF

Motif Yapıcı Aparatla Çiçek Tarifine baktığınız da Hem Çiçeklerin yapım aşamalarını hem de Battaniye,Şal gibi diğer çalışmaları da görebileceksiniz.Gündüz yayınladığım model buydu.

motif-aparatindan-lif-modelleri-yapimi
motif-aparatindan-lif-modelleri-yapimi

Pembeli Örgüler Youtube Örgü Kanalına Lif Tarifi için Çok Teşekkürler.Videolara Emek veren Hanımlara ve ana Destek olmak İçin Takip edebilir ya da abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir