Örgü Modelleri Bebek Örgüleri MODELİ DÜZ ÜÇGENLERİ HAROŞA MODEL

MODELİ DÜZ ÜÇGENLERİ HAROŞA MODEL

1158
Nazarca-duz-modelli-harosa-ucgenli-2021-orgu-modeli
Nazarca-duz-modelli-harosa-ucgenli-2021-orgu-modeli

Modeli Düz Üçgen desenleri Haroşa örgü ile yapılan Üçgen haroşa 2021 yeni örgü modelini sizlere anlatımlı örgü projesi ile sunduk.

Ajurlu üçgenler örgü modeli ya da Üçgen ajurlu örgü modeli gibi çalışmaları daha önce de paylaştık, sayfamızda da tarifleri var.

Bu modelde Üçgenler Haroşa örgü ile yapılırken arka planındaki düz örgüde ayrı bir üçgen desen oluşturuyor.

mavi-ucgen-harosali-sis-ornek
mavi-ucgen-harosali-sis-ornek

Düz ve haraşolu Üçgen örneği Bu model örgünün tamamın da bu şekilde sıra sıra üçgenler şeklinde de hazırlanabilir.

Ya da modellerin Kazaklarda kol manşeti, pantolonlarda paça manşeti, hırkalarda etek manşeti üstünde birer ikişer sıra da uygulanabilir.

Arzu ederseniz üçgenlerin her deseni farklı renk ile de oluşturabilir, renkli haroşa üçgenli bir model çalışabilirsiniz.

gri-ucgen-harosa
gri-ucgen-harosa

Haroşa üçgenler küçük üçgen desenlerden oluşuyor. Daha çok bebek ve çocuk hırkalarında ,küçük beden örgülerde Desenler Ufak olması daha iyi.

Ama büyük yetişkin örgü modellerinde isterseniz ilmek sayılarını arttırıp, üçgenleri daha büyük Desenler ile de hazırlayabilirsiniz.

haraso-ucgenli-yeni-ornek-anlatimi
haraso-ucgenli-yeni-ornek-anlatimi

Arka kısmı da yine üçgen şeklinde desenlerden oluşan bu model 10 ve 10’un katlarından oluşmakta. Her üçgen için 10 ilmek ve katları ile model hazırlanır

Tarifli örgülerden Size 7 renkli zikzak örgü modelini öneririm. Selanik robalı zikzak bebek yelek modeli de en son paylaştığımız Yeni bebek yelek modellerinden tarifleri sayfamızda.

2021 Yeni Üçgen Haroşa Örgü Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz