Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 7 RENK ZİKZAK TIĞ İŞİ MODELLERDEN EN GÜZELİ

7 RENK ZİKZAK TIĞ İŞİ MODELLERDEN EN GÜZELİ

8657
Nazarca-7-renkli-zikzak-tig-battaniye-orgu
Nazarca-7-renkli-zikzak-tig-battaniye-orgu

7 renkli tığ işi Zikzak örgü modeli göreceğiniz Zikzaklı tığ işi örneklerden en güzeli, en kolayı, en şık model tarifi ile sayfamızda.

Toplamda her biri sırası ile ayrı renk ve modelde turuncu, beyaz, mavi, sarı, gri, pembe ve mor renkler ile örnek çıkarılmıştır.

orgu-kabarik-zigzak-orgu-sesli-yapim
orgu-kabarik-zigzak-orgu-sesli-yapim

Sizler Bu renk sayısını istediğiniz sayıda yapabilir İster tek renk İster 3-5-7 isterseniz daha fazla renkle modeller hazırlayabilirsiniz.

Bebek battaniyelerin de çok fazla delikli bir örgü olmadığı için kışlık olarak da bu modeli kullanabileceğiniz gibi baharlık Zikzak modelli bebek battaniyeleri de öre bilirsiniz.

her-sirasi-renkli-zikzak-tig-isi
her-sirasi-renkli-zikzak-tig-isi

Ortası 4 yaprak Çiçek desenli etrafı Kare Motifi için sizlere 3 Renkli tığ işi motif yapılışını da bakmanızı öneririz.

Yine şiş ile yapılan örgülerden hanımlara önereceğimiz Bebek yelek, süveter için Kabarcıklı örgü modeli de sayfamızda sizlere tarifi ile paylaşıldı

cok-renkli-kabarik-tig-isi-zikzak-ornek
cok-renkli-kabarik-tig-isi-zikzak-ornek

Rengarenk Tığ işi Zikzak örgü modelinde renk kombinasyonu sizin tercihinize kalıyor. Her bir sırasında farklı renk ile yapabilir, 2 sırada bir renkte değiştirebilirsiniz.

Arka tarafı da aynı şekilde düz bir görünümü var. Ön tarafında kabartmalı zikzak desenli şeklinde modelin bir görünümü var.

zikzak-7-renkli-tig-model
zikzak-7-renkli-tig-model

Modelde dilimler 10 Trabzan ile çalışılmış. Siz daha Zikzak örgülerini yatak örtüsü gibi büyük modellerde 12-14 gibi sayıları arttırabilirsiniz.

Rengarenk Zigzak Tığ Modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz