Dekorasyon Mobilya ve Beyaz Eşya Sektöründeki 2020 Düğün Paketleri

Mobilya ve Beyaz Eşya Sektöründeki 2020 Düğün Paketleri

2474
2020-mobilya-beyaz-esya-dugun-paketleri
2020-mobilya-beyaz-esya-dugun-paketleri

Mobilya ve Beyaz Eşya Sektöründeki Lider Firmaların 2020 Düğün Paketleri Kış ayını daha tam anlamıyla bitirmedik belki ama yazın yapılacak düğün sezonu için 2020 düğün paketleri görücüye çıkmaya başladı.

Bu iki sektördeki tüm firmalar birbirinden güzel paketlerle uygun fiyatlı satışlar yaparak yeni evlenen çiftlere bir nevi düğün hediyesi olması için birbirleriyle yarışıyorlar.

Şimdi, fiyat ve kalite bakımından adından sıkça söz ettiren, önce mobilya sektörü ardından da beyaz eşya sektöründeki lider firmaların 2020 düğün paketlerini inceleyeceğiz.

Çetmen Mobilya Firmasına Ait Düğün Paketleri

Çetmen, son zamanlarda gerek verdiği reklamlar gerekse de fiyat performans açısından kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle kendinden söz ettirmeyi başardı.

Çetmen, 1962 yılında İzmir’de kuruldu. Bugün 50 mağazaya ulaştı. Büyümenin çoğu 2001 yılından sonra gerçekleşti. Her geçen gün, 86.000 m² olan satış alanını arttırmak için faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor.

2020 Çeyiz Paketleri olarak 6 farklı set ile müşterilerini bekliyor. Düğün paketi setlerinde yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımı yer almaktadır.

Çetmen, müşterilerine bu paketleri uygun fiyata sunduğu gibi aynı zamanda orta sehpa ve yatak hediyesi de vererek genç çiftleri bir masraftan daha kurtarıyor.

Setler, içerisindeki modellere göre 8.990 TL ile 20.290 TL arasında değişen fiyatlara sahip.

Çetmen’de en ucuz 2020 düğün paketi seti içinde yer alan ve şu anda satış fiyatı 8.990 TL olan ürünlere bakacak olursak;

  • Milo yatak odası takımı ( 4 kapaklı gardırop, 150 cm genişliğinde karyola, Şifonyer, aynası ve 2 adet komodin bulunuyor.
  • Milo yemek odası takımı ( 120 cm yemek masası, 4 adet Ruby sandalye ve TV ünitesi yer alıyor)
  • Bueno koltuk takımı ( 2 adet 3’lü koltuk, 1 adet de tekli koltuk var)
  • Paket alımıyla birlikte ise Flop yatak ve Pera 80×80 kare sehpa veriyor.

Fiyatı 20.290 TL olarak kategoride en pahalı fiyata sahip set’te yer alan ürünler ise;

  • Aytaşı yatak odası takımı ( 240 cm sürgülü gardırop, 160 cm genişlikte başlıklı karyola, Şifonyer, Ayna ve 2 adet komodin içeriyor)
  • Aytaşı yemek odası takımı ( Açılır-kapanır yemek masası, 4 adet Aytaşı sandalye ve TV sehpası bulunuyor)
  • Aytaşı salon takımı ( 1 adet yataklı 3’lü koltuk, 1 adet sehpalı 3’lü koltuk ve 1 adet berjer yer alıyor) Bu paketinde de hediyeli ürün olarak Flop yatak ve Aytaşı orta sehpa veriyor.)

ModaLife Firmasına Ait Düğün Paketleri

Modalife, Türkiye’nin düğün paketçisi mottosuyla tüm kulaklara işlenmiş ve kalitesini her geçen gün arttıran bir mobilya firmasıdır.

2020 düğün paketi olarak 2 yeni ürün grubuyla farklılığı seçen çiftlere çok güzel ürün çıkarttılar. Antalya’nın Demre ve İzmir’in Urla ilçelerinin ismini aldığı bu paketler çok beğenilecek.

Modalife Demre Düğün Paketi, 2020 yılı için üretilen çok özel bir üründür. 20 Şubat tarihinden itibaren mağazalarda görebileceksiniz. Katalog rengi olan koyu kahve ve vişne renginin uyumu nedeniyle tüm dekorasyonu ona uydurmak isteyeceksiniz.

Modern ve çağdaş çizgilere sahip olan bu ürüne sahip olmak için sınırlar zorlanacaktır. İçeriğinde 3+3+1 yataklı oturma grubu, yemek odası ve koltuk takımı yer alıyor.

Diğer paketlerinden farklı olarak, yemek odasında masa 180 cm büyüklüğünde ve 6 sandalyeye sahip. 200 cm genişliğinde büyük bir tv ünitesi de bulunuyor.

Yatak odasında bulunan gardırop ise aynalı ve sürgülü kapak ile birlikte fazlasıyla talebinizi karşılayacak ölçülere sahip. Aynı zamanda bu paketi aldığınızda yatak ve bazaya ücretsiz sahip oluyorsunuz.

Modalife firmasının 2020 için özel olarak ürettiği bir diğer yeni ürünü olan Urla ise şu anda mağazalarda yerini almış durumdadır.

Bu set içinde de aynı şekilde baza ve yatak hediyeci mevcut. Demre set’ine nazaran biraz daha sade bir yapıda tasarlanmış ürün daha küçük boyutlarda.

Odalarınızın büyüklüğüne göre ikisi arasında karar vereceksiniz. Şundan şüpheniz olmasın hangisini alırsanız alın diğerinde aklınız kalacaktır.

Yıldız Mobilya Firmasının Düğün Paketleri

Yıldız mobilya, özellikle yeni evlenecek çiftler için hazırladığı düğün paketleriyle en çok beğenilen firmaların başında geliyor.

Özel tasarımlı 2020 düğün paketleri de satışa çıktı. Her zevke ve her keseye uygun alternatifi bol seçenekler ile istediğiniz seti uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Setlerin fiyatları 18.000 lira – 37.000 lira arasında değişiklik göstermektedir. Birkaç tane paketi sizler için inceledik.

Diva Luxury Düğün Paketi

Bildiğiniz tüm tasarımları unutun. Bronz ve Gümüş’ün muhteşem uyumuna tanıklık edin. Fiyatları belki diğer firmalara göre biraz yüksek ama inanın gördüğünüz kalite karşısında paranın miktarı aklınıza bile gelmeyecek.

Bu eşsiz set’in içerisinde yer alan Diva yatak odası, sürgülü ve aynalı gardırop, bazası ve başlığı ile birlikte karyola, aynalı şifonyer ve 2 adet komodinden oluşuyor. Diva yemek odasında ise çok şık bir tasarımlı yemek masası, 6 adet sandalyesi, yemek masası boyutlarında konsol ve aynası bulunuyor.

Çoğu pakette olmayan aynalı 4’lü koltuk, 3’lü koltuk ve 1 tane de tekli koltuktan oluşan Diva salon takımı mevcut.

Ölçüleri itibariyle biraz büyük bir eve sahip olmanız gerekecek. 30.170 TL fiyat üzerinden 29.450 TL fiyata düşen bu ürünün sizleri büyüleyeceğinin garantisini veriyorum.

Espera Düğün Paketi

Dediğimiz gibi Yıldız Mobilya 2020 yılı düğün paketi için bambaşka bir konsept ve tasarım anlayışıyla ürünlerini çıkarttı. Gümüş, Bronz kullanımını ağırlıklı olarak tercih etmesi yeni bir moda akımı başlatacak gibi duruyor. 2020 yılı için tasarlanan bir başka düğün paketi olan Espera model içeriğini incelemek gerekirse; Espera Düğün Paketi 31.950 TL

  • Espera yatak odasında, sürgülü çok şık bir gardırop, başucu ve karyolası, aynalı şifonyer ile 2 adet komodin,
  • Espera yemek odasında, açılır yemek masası ile 6 adet sandalyesi ve aynalı konsol,
  • Atlantis salon takımında, yatak olabilen 2 adet 3’lü koltuk ve 1 tanede tekli koltuk yer almaktadır

Beyaz Eşya Sektöründeki Lider Firmaların 2020 Düğün Paketleri

Beyaz eşya sektöründe hizmet gösteren hemen tüm firmaların kataloglarında düğün paketleri mutlaka göze çarpar.

Bu paketlerin içeriğinde evimizin olmazsa olmazları beyaz eşyalar yer almaktadır. Çamaşır makinası, bulaşık makinası ve buzdolabı bu paketlerin ana kalemleridir. Bazı firmalar bunlara ek olarak çamaşır kurutma makinası ve fırın modellerini de ekliyorlar.

Dediğim gibi sektör oldukça çok oyunculu bir durumda ve firmaların neredeyse tamamı bu pazardan eşit pay alıyorlar. 2020 Beyaz Eşya düğün paketleri içeriklerini yenileyen Arçelik firmasından söz edeceğim.

Arçelik 2020 Düğün Paketleri

Hemen herkesin evinde bulunan beyaz eşyalardan biri mutlaka Arçelik markasıdır. Dünya çapında ilerleyişini sürdüren Türk firması olmasının yanı sıra kaliteli ürünleri ve üstün servis ağıyla tüketicilerin 1 numaralı tercihi konumundadır. 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacak bir düğün paketi satışa sundu.

Seçmeli bir kampanya özelliği sayesinde tüketicilerin kendi tercihleri doğrultusunda istediği 3 ürünü alabilecekleri bir sistemle satılıyor.

Buzdolabı, çamaşır makinası, kurutmalı çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası, derin dondurucu, tek ve ankastre fırınlarından herhangi 3 tanesini alarak bu düğün paketinden yararlanabilirsiniz.

Üstelik bu paketle birlikte 1.549 TL değerinde 80 ekran televizyona da ücretsiz sahip olabileceksiniz.

Dediğim gibi bu paket seçmeli olduğu için sabit bir fiyatı yok. Kampanya dahilinde seçeceğiniz herhangi 3 ürünün fiyatı neye denk geliyorsa o fiyata alacaksınız.

Burada en büyük avantaj bunları alırken bir de ücretsiz televizyon sahibi olacak olmanızdır. Takdir edersiniz ki özellikle böyle yüklü miktardaki alışverişlerde en ufak bir düşüş bile bütçeye ek gelirdir. O yüzden Arçelik’in bu kampanyası gerçekten çok iyi.

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
2016 BEYAZ EŞYA EVLİLİK DÜĞÜN PAKET FİYATLARI

2016 Çeyiz Paketleri-Beyaz Eşya Evlilik Paketleri 2016 Fiyatları Her Bütçeye Devamına Bak

İSTİKBAL MUTFAK MASA VE SANDALYELERİ HAYRAN BIRAKIYOR
istikbal-2020-mutfak-masa-sandalye-setleri

Evlerimizin en dekoratif yerlerinden biri haline gelen mutfaklarımız için İstikbal mutfak Devamına Bak

İSTİKBAL BEBEK, ÇOCUK VE GENÇ ODASI FİYATLARI
istikbal-bebek-cocuk-genc-odalari-2020-fiyatlari

2020 İstikbal Genç,Çocuk ve Bebek Odaları Sezon Fiyatları.Çocuklar artık büyüdüler Devamına Bak

İSTİKBAL SALON VE KOLTUK TAKIMLARI 2020
istikbal-2020-salon-ve-koltuk-fiyatlari

İşten yorulup geldiğimizde kendimizi konforuna bırakmak isteğimiz İstikbal salon takımları bu yılda Devamına Bak

SAMAN EVLER EKOLOJİNİN VE YAPI DÜNYASININ YENİ TRENDİ
ekolojik-saman-evler-hakkinda-tum-bilgiler

Saman Evler Ekolojinin ve Yapı Dünyasının Yeni Trendi.Ekonomik,Doğal Malzemeler ile Ev Devamına Bak

TAŞ DUVAR GÖRÜNÜMLÜ 3D STRAFOR KAPLAMA PANELLER
3d-tas-duvar-gorunumlu-strafor-duvar-paneli

Karma taş duvar Strafor kaplama, hem iç hem de dış cephede sıklıkla Devamına Bak

AHŞAP LAMİNAT VE ZEMİN KAPLAMA YER DÖŞEMELERİ
zemin-kaplamalar-epoksi-laminat-masif-dosemeleri

Ahşap, Laminat,Epoksi,Muşamba,Pvc Zemin Kaplama Malzemeleri Yer Döşemeleri.Zemin kaplama, insanların yerleşik hayata geçmelerinden Devamına Bak

TREND MUTFAKLAR TREND MASA TAKIMLARI İLE GÜZEL 2020
2020-sandalyeli-masali-mutfak-mobilyalari-takimlari

Mutfak Masa Sandalye Takımları 2020 Yılında Şık 2020 Trend Mutfak Tasarımı Dekorasyonu Markalara Devamına Bak

BETON SAKSILAR VE OBJELER EV DE NASIL YAPILIR
evde-beton-saksi-imalati-ile-renkli-cimento-saksilar

Dekorasyonda Beton Saksı Yapma fikri son dönemlerde kendini iyice gösterir Devamına Bak

BALKON YENİLEME VE BALKON DEKORASYONU TASARIMLARI
balkon-yenileme-balkon-dekorasyonu-fikirleri

En ekonomik, en ucuz Balkon Yenileme ve Balkon Dekorasyon Fikirleri Devamına Bak

İSTİKBAL YEMEK ODASI TAKIMLARI YENİ SEZON
istikbal-2020-yemek-odasi-takimlari

Evini yenilemek isteyenlerin ya da yeni evlenecek olanların tercihleri yine İstikbal Devamına Bak

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz