MİNİK ÇİÇEKLİ SALON TAKIMI DANTEL YAPIMI

minik-cicekli-vitrin-takimi
minik-cicekli-vitrin-takimi

Minik çiçekli Motiflerden oluşan 4 motif birleşimi ile Kare Vitrin ve Salon Takımı Dantel Yapılışı için Türkçe Videolu anlatıma bakabilirsiniz.

Evet hanımlar daha önce paylaştığım Anlatımlı Danteller ve Dantel Modelleri için sizlere bir kaç Tane Dantel Örnekleri tavsiye edeceğim.

minik-cicekli-dantel-salon-vitrin-takimi
minik-cicekli-dantel-salon-vitrin-takimi

İlk olarak Kenar Örgüleri,Dantelleri için 91 Dantel Modeli olan sayfamızda aradığınız Yeni Dantel Modelleri,Havlu Kenarı Danteller,Pike Danteller, ve Çeşitli Dantel Modelleri görebilirsiniz.

İncili Salon Dantelleri için Yuvarlak ve İncili Vitrin,Sehpa,Yatak Odası Dantelleri gibi çok şık Boncuklu Dantel Modeli yapılışı öğretiliyor.

Çiçekli Salon Vitrin Danteli yapılışı olan bu Model de 9 tane Çiçek Motifli Dantellerden oluşan harika Çeyizlik Vitrin Dantelleri bulunuyor.

Salon Takımı Danteller için burada çok değişik ve çok şık Kare Dantel Modeli yapılışı gösteriliyor. Daha Çok Model ve yapılışı için Menüde Danteller yazan yazıya tıklayıp bakabilirsiniz.

Bu sayadan önce Kolay Bebek Yeleği Modeli ve Yapılışı için Çimen Örnekli Yelek yapılışına bakabilirsiniz.
Oda alon Takımı Dantel Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YENİ DANTEL MASA ÖRTÜSÜ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*