mini-yelkenli-orgu-modeli-yapilisi


MİNİ YELKENLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler
mini-yelkenli-orgu-modeli-yapilisi
mini-yelkenli-orgu-modeli-yapilisi

Mini Yelkenli Örgü Modeli Gönül hanımdan Yelekler,Kazaklar ve Hırkalarda kullanılan Şiş işi Örgü Örneği Türkçe Videolu açıklamalı modeli ile.

Ajurlu Örgü modeli Mini Yelkenli Örgü deseni Mavi renk ile örülen örnekte daha belirgin olmuş.İlk bakışta karışık bir örnek gibi görünen Model aslında çok şık bir Örgü deseni.

Bu çeşit Ajurlu Örgüler Bebek Battaniyesi ve Yeleklerde çok yakışıyor.Tek renkli örgülerde kullanılan model yapımı kolay ve çabuk.

Daha küçük örgü desenli örnekler için Süt Dişi Örgü örneğine buradan bakabilirsiniz. Tığ işi Yelekler için de Anka Kuşu Örneği çok sevilen bir Tığ işi Yelek Örneği.

Örgü Evde kullanılan El bezleri,Örgü Lifler ve Örgü Koltuk Örtüleri içinde Dün güzel örnekler paylaştım,biraz da o modellerden bahsedeyim.

Nazar Boncuğu Lif Modeli Türkçe videolu anlatımı ile 3 Motiften oluşan uzun örgü Lif Modelleri isteyenlere öneririm.

Kullanılan Renklerin canlılığı ve değişik motiflerin birleşimi ile yapılan Afgan İşi Örgü Koltuk Örtüsü Tığla örülen Afgan işi Örgü Modelleri içinden .

Mini Yelkenli Örgü Modeli Yapımı-Video izle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir