mavis-yelpaze-bebek-yelegi


MAVİŞ YELPAZE TIĞ ÖRGÜ BEBEK YELEK AÇIKLAMALI

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Yelpaze Maviş Tığ İşi Bebek Yelek yapımın da Nako lüks Minnoş ve Alize Happy Baby ip kullanılmıştır. 0-1 yaş bebeklere 3 numara Tığ ile uygulanmış.

Tığla Roba çalışmasından başlanıyor Kol ayrımı yapıldıktan sonra bedeni ile örgü ile yaptıktan sonra Eteklerde Badem Örneği ile bitiriliyor.

Alt tarafta düğme dikilmemiş sadece 3 tane İnci düğmeler Roba kısmına dikilmiş.Yelekte kullanılan Mavi renkler ile yapılan Basit Kolay Çiçekler yeleğin ön ve arka parçasına dikilmiş.

mavis-tig-orgu-yelpaze-yelek-tasarimi
mavis-tig-orgu-yelpaze-yelek-tasarimi

Renkleri aynı renk arklı tonlarda Roba kısmına kullandığınız gibi Eteklerde de kullanabilirsiniz. Koyu renkli Örgü ipi ile 68 ilmek ile 3 numara Tığ ile başlanıyor.Bir zincir gerisinden başlanarak ilk sırayı sık iğne ile yapın.

tig-orguden-yelpaze-mavi-krem-bebek-yelek
tig-orguden-yelpaze-mavi-krem-bebek-yelek

Yelpaze Bebek Yeleğini biraz daha büyük örebilmek için bedeni biraz daha uzun yapabilirsiniz. Roba zincir sayısını artırdığınız da Etek ucundaki bademlerin 1 motifi kadar artırma yapmak gerekir.Çalışma Elif Hanıma Elif Pirenvise Bebeğim Örgü çalışmasıdır.

tig-isi-mavis-yelpaze-yelek
tig-isi-mavis-yelpaze-yelek

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir