MAVİ YONCALI ZARİF TIĞ YAZMA OYASI YAPIMI

mavi-yonca-fistikli-tig-oyasi
mavi-yonca-fistikli-tig-oyasi

Yapılışı Anlatımlı ve Videolu olan Mavi Yoncalı Tığ Oyası Zarafeti ile oldukça Kibar Oya Modeli olan ilk olarak Kenarlarının Tığlanması 2 zincir ile yapılan 2 Sıralı Fıstık Oyası Yapılışı.

Yabalı marka Oy ipi  ile Altın başak 383 numara ip. Mavi renkli olan Yabalı markalı ipin maalesef numarası verilmemiş.Ancak Haki renkli Oya ipi çok ama çok şık.

mavi-yoncali-yazma-kenari-oyasi
mavi-yoncali-yazma-kenari-oyasi

İlk sırada Örümcek ve yan Trabzan ile yapılan  sıra kolay ve 2. sırada Mavi ile Fıstık Oya Tekniği ile Mavi Yonca Oya Motifleri yapılıyor.

Toplamalı Fıstıklı Oya Modeli de geçenlerde çok beğenerek sizler için sayfa da yayınladığım başka bir Oya Örneği.Sitede biraz dolaşırsanız çok daha fazla Anlatımlı El işleri,Oyalar ve Örgülere bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*