Güzellik,Bakım MAVİ ÇİZGİLİ PARA BANTLI İLE SÜRÜLEN OJE TEKNİĞİ

MAVİ ÇİZGİLİ PARA BANTLI İLE SÜRÜLEN OJE TEKNİĞİ

430
para-bandi-ie-renkli-oje-surme-teknigi

Bu yıl Tırnaklara şıklık katan farklılıktan hoşlanan bakımlı Bayanların beğenerek Tırnakları için uyguladığı iki üç renkten oluşan desenli çizgili ve üzerinde figürler olan oje sürme teknikleri.

Elleri titremeyen marifetli bayanlar kendileri bu oje sürme şekillerini kullanarak 2014 senesi moda oje şekilleri ile bulundukları her ortamda hemcinslerini kıskandıracak kadar güzel tırnaklara sahip olabilirler.

Fotoğraftaki gibi mavi tonlarında çizgili oje sürmek isterseniz bir parça aseton ve para bantı ile rahatlıkla kendiniz de sürebilirsiniz.

Oje modelleri ile ilgili tüm paylaşımlarımıza Güzellik ve Bakım adlı kategoriden ulaşabilirsiniz. Kendine bakan hanımlar için oluşturduğumuz sayfalarımızdaki güzellik bakım önerilerini siz değerli hanımların beğenisine sunduk.

para-bandi-ie-renkli-oje-surme-teknigi
para-bandi-ie-renkli-oje-surme-teknigi

1 Yorum

 1. 22014 yılı Modaları arasına bu yıl Bayanların Tırnaklarına sürülen Desenli,Çizgili,Motifli,Simgeli çok şık Oje Sürme Teknikleri de girdi.

  Artık Bayanlar Klasik oje sürmek yerine Resimli Olarak gördüğünüz gibi Çizgili Enine Verev Çizgili Ojeler tercih ediyorlar.

  İlk başlarda çok çılgınca Oje modellerini görünce pek bana göre gelmemişti eğ birde 41 yıllık alışkanlıklarınızdan çok kolay vaz geçemiyorsunuz.

  Fakat Resimlerde gördüğünü verevine çizgiler ile sürülmüş bu oje sürme modeli çok hoşuma gitti. Tabi burada doğru renkleri seçmenin önemi büyük.

  Elleri titremeyenler çok rahat sürebilirler. Ayrıca Para bantı yardımı ile hiç zorluk çekmezsiniz. Sadece biraz sabırlı olmak gerekiyor.

  Sele bant ile oje sürerken bantı birazcık nemlendirmenizi ya da çok kaliteli bir bant kullanmamanızı tavsiye ederim. Daha sonra bantı kaldırdığınızda alttaki ojeye zarar verebilirsiniz.

  Çizgilerin arasındaki mesafeye ve kalınlıklarına siz karar verebilir daha çizgili vs yapabilirsiniz. Çabuk kuruyan ojeler ile yaptığınızda işiniz kolaylaşacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz