Hobi LASTİKTEN NASIL BİLEKLİK YAPILIR VİDEOSUNU İZLE

LASTİKTEN NASIL BİLEKLİK YAPILIR VİDEOSUNU İZLE

1037
toka-lastiginden-bileklik-yapilisi-izle

Lastikten Bileklik Yapımı

Toka lastiğiyle yapılan ilginç takı Bileklik pek şık görünüyor. Özellikle değişik farklı el yapımı takıları sevenlerin hoşlarına gidecektir diye düşünüyorum.

Lastikle nasıl bilezik bileklik yapılır videosu net olarak gösteriyor , sizlerinde gördüğü gibi yapılışı oldukça kolay ve keyifli. İlginç takı yapımları ilginizi çekiyorsa buradan Takı Yapılışı bölümümüzden bakabilirsiniz.

İsteyenler Toka lastiğiyle yapılan bu şirin bilekliği aynı zamanda lastik saç bantı olarak ta kullanabilirler tabi boyutunu biraz daha uzun yapmak kaydıyla.

toka-lastiginden-bileklik-yapilisi-izle
toka-lastiginden-bileklik-yapilisi-izle

26 YORUMLAR

  1. her yerde yorumluyorum ben elle yapıyorum ama kancayı takamıyorumher türlü takamıyorum :( :( :( :(: (: (

    öğrenirsem anneme yüzük yapacağım o zaman :D :D :D :D : D

    • Ayşe çalışmada s şeklinde bir halka yok ki. Lastik renkli tokalara ki bunları çarşı,pazar,japon pazarı,kırtasiye ve bujiteriler de rahatlık ile bulabilirsiniz. Mandal ve bir de Plastik büyük numaralı Tıplar var bunları da Tuhafiyeden satın alabilirsin.Çok pardon videoyu sonuna kadar izleyince şimdi fark ettim. Video yabancı dolayısı ile buna benzer bir aparat burada var mı? bilmiyorum fakat onun yerine kullanabileceğin o kadar şey var ki o olmasa da olur. Onun yerine takı aparatları,çengelli süslü iğnelerden kullanabilir ya da yine lastik ile temiz bir şeklide bağlayarak bilekliği bitirebilirsin

    • O plastik tığ yün satan dükkanlardan ve tuhafiyelerden satın alabilirsin. Kalın tığ almalısın onun için. Ayrıca plastik olması şart değil metalde olabilir. 4 ya da 4,5 numara tığ işini görür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz