Menü Kapat

orgu-kurek-burgulu-kiz-bebek-yelek-elbise

KÜREK BURGULU KIZ BEBEK ELBİSE YELEK YAPIMIŞimdiki Örgü Anlatımına Örgü Kürek Burgulu Kız Bebek Yelek Anlatımına, videolu tarifini ve tüm detayları. Örneği yapılışına, Modelin kuruluşu hepsini görebilirsiniz.

Kürek burgulu Pembe Kız Çocuk Yeleği için 2 adet 100 gram 250 metre olan bebe örgü ipi,3,5 numara ya da 4 numara örgü şişi ve 2 adet düğme kullanılıyor.

kurek-burgu-modelli-kiz-bebek-pembe-elbise
kurek-burgu-modelli-kiz-bebek-pembe-elbise

Çift Burgulu Saç Örgü Yelek modeli önlerde, yanlarda, arkada ve omuzlarda Burgu örneği konulmuş.

Çok güzel elma şeklinde düğmeleri olan Kız bebek Elbise yeleği istenirse önü tamamen düğmelerle kapatılıp, ya da dikilerek bebek elbisesi modeli olarak da kullanılabilir.

Hatta boyunu uzun ördüğünüz de örgü çocuk elbisesi modeline daire bu modeli dönüştürebilirsiniz.

Bu modelin tasarımı Örgü Tasarım kanalı Işıl Balaban Hanım’a aitmiş, sevgili Elif hanım da modelin tarifini bizlere gösteriyor.

bol-burgulu-pembe-kiz-elbise-yelek
bol-burgulu-pembe-kiz-elbise-yelek

Bulgular 4 ilmekten oluşuyor, ikili burgu örgü tekniği şekli ile yapılıyor. Örgü Kürek burgu modelini elbisenin, yeleğin önündeki desenden dolayı bu şekilde yazdım ki aradığınızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Model 3 parçadan oluşuyor, 2 ön ve bir arka bedeni var. Bu ön parçasında burguların bittiği yerde ve robada ikişer adet elma düğmeler dikilmiş.

Size böyle Şirin düğmeler dikerseniz Yeleğiniz daha da şık olur. Bu şekilde şekilli güzel düğmeleri olmayanlar farklı düğmeler,örgü çiçekler ya da süsler de yapabilirsiniz.

Kol altında yakada ve ensede ilmek kesmek çalışmaları var arka tek parçadan Önder 2 parçadan oluşmakta.

elma-dugmeli-pembe-burgulu-kiz-yelek
elma-dugmeli-pembe-burgulu-kiz-yelek

Pembe burgulu bebek yelek modeli 2 yaşa kadar kullanılabilecek büyüklükte örülmüştür. Nako Elit Baby örgü ipi 3,5 veya 4 no Şiş kullanarak yapabilirsiniz.

Bu elbisenin tasarımı örgü tasarım Işıl Balaban hanıma aittir. Örgüyü anlatan, tarifi bizlere gösteren Elif Prenvise ve Bebeğim örgülerim kanalını sahibidir. Her ikisine de Çok teşekkür ederiz.

Örgü Kürek Burgulu Pembe Kız Yelek Elbise Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir