KUMSALDAKİ SARAY YAVRUSU EVİM
Harika yatak odam,sahildeki evim

KUMSALDAKİ SARAY YAVRUSU EVİM


Bugün burda limit koymadığım hayellerimden,ruhumdaki haylaz kadından şimdi bu yazıyı yazarken dahi acaba okuyanlar varmı diye düşünüyor. İçinden “Orda kimse varmıııııı?” diyesim geliyor.

Harika yatak odam,sahildeki evim
Harika yatak odam,sahildeki evim

Hani lütfen sayfanın altından iki kelimede siz yazınki bileyim burda yanlız olmadığımı. Şimdi dur anlatacağım hayellerime geleyim.En baştada belirttiğim gibi,hayellerimin bir sınırı yok.

Ablamla oturduğumuzda karşılıklı kahve içerken Her zamanki gibi başlarım o günkü hayalimi anlatmaya. Şöylee deniz kenarında sahilde,kumsalda bir evim olsa.Şafak  vakti yattığım yerden yaşadığım şeğri,sonsuz maviliği,Özgürlük hissini,paranın huzurunu derinden hissedeceğim bir ev.

Kocaman yumuşak ve rahat bir yatak Panoramik manzara eşliğinde sabah çayımı yatağımda yudumlarken günün ilk sigarasını Şöyle yatağımda uzanarak geçireyim.

Siz istemezmiydiniz Üsteki kumsaldaki saray yavrusunda yaşamayı?  Ablam her zamanki gibi sessizce o günkü hayalimi dinler ve başlar “Allahım sen bana 3 oda 1 salon ev ver yeter Amin”.

Yani hayellerini dahi küçük tutuyor çünkü umudu yok. Ben hemen kabarıyorum şöyle başımı dikip”sende bırak Allah ,Allah hayel benim değilmi istediğimi kurararım. İstermisiniz yarınki hayalimide yazayım size? İstiyorsanız her gün günlük gibi yazacağım hayellerime burdan sizlere yazarak daha bir yakın olabileyim.Günlük hayellerim Benim kalemimden adlı menüde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın