Menü Kapat

KÜÇÜLEN KAZAK VE HIRKALARDAN ŞİRİN KIRLENTLER YAPMAGiyilmeyen Küçülen Triko Örgü Kazak ve Hırkalardan Yeni Şirin Kırlentler

Yaz aylarının gelmesine çok az kaldı 5 gün sonra son kış ayı olan Şubat ayının bitmesiyle Mart  ayına girmekle beraber kış aylarını tamamlamış ve Bahar ayına girmiş olacağız. Yavaş , yavaş havaların ısınmasından sonra Gardroplarımızdaki, dolaplarımızdaki yazlıkları çıkarırken kışlıkları kaldıracağız.

Özellikle çocukları olanlar seneye çocukların büyümesiyle bir dahaki kış giyemeyecekleri kazakları, hırkaları bu şekilde değerlendirebiliriz. Renkli düğmeler ile örgü kırlentleri süsleyebilir ya da resimdeki gibi Örgü dantellerle,çiçeklerle bezeyebiliriz.

Kırlentlerin üzerlerine Keçe Çiçekler, Kırlent çevresine tığ işi kenar dantelleri yaparak şirin kırlentler elde ederken böylelikle çok sevdiği kazağının, hırkasının atılmasına razı olmayan çocuğumuz yeni bir kırlente sahip olduğu için sevinebilir.

İsterseniz 1. resimdeki gibi bir kaç reng Triko kazak ve Hırkadan birleşimler yaparak rengarenk şirin kırlentler elde edebiliriz.

artik-giyilmeyen-kazaklardan-kirlent-yapma-fikirleri
artik-giyilmeyen-kazaklardan-kirlent-yapma-fikirleri
kazaktan-kirlent-yapma-resimleri
kazaktan-kirlent-yapma-resimleri

3 Comments

  1. Geri bildirim: KEÇE İLE YAPILAN ÇİÇEKLERDEN KIRLENT SÜSLEME YAPILIŞI | Nazarca.com

  2. ayşegül

    Çok zeki ve becerikli bir bayansınız hepsi çok çok güzel olmuşlar tebrik ediyorum sizi bende izmirli ve iki çocuk annesiyim bende dikişle uğraşıyorum hobiolarak Tebrikler tekrar çok güzeller

    • Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

      Ayşegül hanımcım çok teşekkürler fakat sitemdeki bütün çalışmalar bana ait değiller. Benim yaptıklarım çok az maalesef sitelerim den vakit bulamıyorum. Fakat güzel olan şeyleri en güzel ve düzgün bir şekilde sizlere ulaştırmak ve bunların nasıl yapıldığını anlatmak benim işim. Güzel iltifatlarınıza çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir