Dekorasyon KOLTUK KANEPE VE ÇEKYATLAR İÇİN ÖRTÜ KILIF MODELLERİ

KOLTUK KANEPE VE ÇEKYATLAR İÇİN ÖRTÜ KILIF MODELLERİ

6263
koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir

Koltuklara,Kanepelere ve Çek yatlara nasıl Kılıf,Örtü Dikilir? eminim siz de benim gibi merak ediyorsunuzdur.

Koltuk Örtüsü Modelleri arayan Arkadaşlara önereceğim Kolay dikilen Çekyat ve Koltuk Örtüleri.

Yeni aldığımız canım koltuklara içecek dökülmesi hele birde Sigara ile yanması bizleri çok üzer.

Bir Ev hanımı olarak benim de hiç sevmediğim şeylerden Koltuğun üzerine çocuklar her oturup kalktığında dağılan ve bozulan Koltuk kılıfları.

Bu sebeple maalesef eşim ve ben sigara ile çocuklar döktükleri içecekler sebebi ile koltuklarım her zaman çabuk eskiyor ve biz yenisini almak durumunda kalıyoruz.

Bizim çocuklar daha küçük ve biraz fazla yaramaz oldukları için ucuz Koltuk Takımları ve Çekyatları tercih ediyoruz.

Bir ara o zamanlar yeni çıkan fırfırlı ve lastikli Koltuk örtülerinden heves edip almıştım. Haliyle çocuklarım o zamanlar çok daha küçüktüler.

Çabuk kirlenen Koltuk örtülerini 50-60 derece sıcaklıkta yıkayınca zamanla lastikleri eridi ve Koltukların üzerinde örtüler çok kötü görünmeye başladılar.

Sizin anlayacağınız sürekli her oturduklarında dağılan,falafoş olmuş ve evi olduğundan dağınık gösteren Kumaş Kanepe ve Koltuk örtülerinden bezdiğim için artık örtü kullanmamaya karar vermiştim ki! Bu gece bu Koltuk Kılıflarını görene kadar.

Kapitone kumaştan dikilen Koltuk ve Çek yat örtüleri yanlarındaki cepler sayesinde ev de en çok kaybolan, Anahtar,Kumanda,Şarz,Çakmak gibi nesneleri bir arada tutmak ve dağınıklığa engel olmak için harika bir çözüm sunmuş.

Koltuk ve Kanepe Kumaş Örtü Resimleri arasında bir de koltuk yanlarını bağcıklı ve süslü bir şekilde örten örtü var o da çok şık doğrusu.

Aşınan ve zamanla kumaşı incelen hatta en çabuk kirlenen ,üzerine konulan Kül tablasından düşen sigara ile yanan (deneyimlerime dayanarak yazıyorum :) koltuk kolları için çözüm arayanlar bu Çekyat Örtü Modellerine bakmalılar derim.

koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir
koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir

koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir
koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir-2
koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir-3
koltuk-ve-cekyat-ortusu-nasil-dikilir-4

18 YORUMLAR

    • Betül hanım bu modeller kendilerine Koltuk yüzü diktirmek isteyenlere model olarak sunulmuş. Maalesef bunlardan başka yok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz