KOLDAN BAŞLANAN KOLDA BİTEN TEK PARÇA ÇOCUK HIRKASI

tek-parca-erkek-cocuk-koldan-baslanan-hirka
tek-parca-erkek-cocuk-koldan-baslanan-hirka

Bir Kolundan başlanarak Diğer koldan bitirilen Tek parça şeklinde örülen 3-4 yaş Erkek Çocuklarına uygun Çocuk Hırkasının yapılışı için sayfamıza bakabilirsiniz.

Hırka Videolu açıklamalı olup misinalı şişle örülüyor. Model 4,5 numara misinalı şiş ile Koldan başlanıyor. 2 ters 2 düz lastik modeli için 42 ilmek ile kol ağzından başlayıp 5-6 sıra lastik örülüyor.

koldan-baslanan-kolda-biten-cocuk-hirka-yapimi
koldan-baslanan-kolda-biten-cocuk-hirka-yapimi

Çocuk Hırkası tek parça şeklinde yapıldığı için oluşan ilmek sayısı gittikçe artıyor.Bu nedenle mutlaka Misinalı şişle Hırkayı örmeye başlamalısınız.

Ama eğer Aynı yaşlar da 3-4 yaş Çocuk Yelek örek isterseniz o zaman burada biraz önce yayınladığım modelin tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

Hırka yapımı için 5 yumak ip gitmiş ancak Hanımefendinin yumakları 50 gram olduğu için 250 gram ip ile Hırka tamamlanmış.
Koldan Başlanan Çocuk Hırka Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*