KOLAY ZARF YAPMA


Hobi, Öğrencilere, Origami, Telkari

Bu kolay ve kalp şekliyle zarf yapmayı görünce 80 li 90 lı 2000 li yıllara gittim geldim.Şimdilerde sanırım eskisi kadar kimse zarf kullanmıyordur. En azından mektup ve tebrik kartı için. Bahsettiğim yıllar benim 7 yaşımla 27 li yaşlarımın arasında değişiyor. O yıllarda özellikle çocukluk yıllarımda her bayram öncesi kartpostalcıların önü tolup taşardı. O kadar güzel bayram kartları olurduki,herkesi anlatan bir kart mutlaka olurdu. En güzel kartlar seçilir ve üzerlerine özlemimiz,hasretimizi yazdıktan sonra en samimi duygularımızla Bayramlarını tebrik ederdik akrabaların,eş ve dostların. Olurda bir zarfa ihtiyacınız olursa hani eskisi kadar her köşe başında bulamazsınız. Heleki bu zarf Özel birşeyi içinde saklıyacaksa:) Buyrun güzel bir kalp çizip kendi zarfınızı yapın. Hatta onunlada kalmayın bulabilirseniz bir kartpostal alın ve içine en samimi duygularınızı yazarak bir sevdiğinize gönderiniz:). Desenli bir zarf tabi postalama için uygun değil fakat postane yoluyla gitmeyecek şeyler için çok şirin.

kolay-zarf-yapma
kolay-zarf-yapma

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KOLAY ZARF YAPMA”

    1. Merhabalar
      Kırtasiyelerde bu tarz desenli kağıtlar satılıyor ve şekli kendiniz kalp keserek veriyorsunuz resimdeki anlatımdaki gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir