Menü Kapat

Kolay-ucgen-kadin-sali-pembe

KOLAY ÜÇGEN KADIN ŞALI ANLATIMLIÖrgü Kadın Şal Modelleri.1,75 mm Tığ ve Lif İpi ile Pembe Üçgen Fıstıklı Yeni Örnekli Kolay Şal Yapımı.

8 zincir ile başlayan Şal modeli kenarlarına Başak örgü yapılarak ilerliyor. Fıstıklı örnekli şal modeli için farklı bir örnek uygulanmış.

Modelin anlatımında lif ipi kullanılmış. Benim Sizlere tavsiyem Şal ipi kullanmanız. Fatma hanım belki elinden Lif ipi olduğu için onu kullanmış olabilir.

Genelde Hanımlar Üçgen Şal Modellerinin kenarlarını nasıl yapılacağı konusunda emin olamıyorlar.

fistikli-2020-sal-ornekleri-videolari
fistikli-2020-sal-ornekleri-videolari

Bu konuda bana çok mesaj atıyorlar. Kenar şal oyaları, Püsküllü şal kenarı yapımı, Örümcekli şal yapımı gibi modellerde sayfamızda bulunuyor.

Günlük kullanımda lif ipi ile yapılan şal yumuşak olur güzel olur. Model örgü gelin şalı modellerinde kullanılmak üzere önerilmiş.

ucgen-fistikli-pembe-bayan-sllari
ucgen-fistikli-pembe-bayan-sllari

Tığ işi Gelin Şalı yapacak olan Hanımlar simli yelek şal ipi gibi Fantezi örgü ipleri ile yaparlarsa çok daha güzel görünecektir.

Gelinlik üzerine Beyaz Şal yaptığınızda bazen Gelinlikten daha beyaz kalabiliyor. Benim Sizlere tavsiyem Krem renk ile Gelin Şalı Modeli yapmanız.

Modelin tarifini ile paylaşan Fatma ile Herşey Dahil örgü kanalına Çok teşekkür ederiz. Fatma Hanım’ın eline emeğine sağlık.

Gelin Şalı İçin Örnekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir