KOLAY TEK RENKLİ HAVLU KENARI DANTEL TARİFİ

gunluk-kolay-havlu-kenar-danteli-yapimi
gunluk-kolay-havlu-kenar-danteli-yapimi

Günlük Mutfak Havluları,El Havluları için kolay modeli ve Dantel Havlu kenarı örneği Anlatımlı Çeyizlik Basit Havlu Dantel Örnekleri arayan acemi olan Yeni Dantel öğrenen hanımlara Tığ işi Kenar Danteli yapımı.

Danteli anlatan Derya hanım o kadar güzel anlatmış ki Dantel yapmayı hiç bilmeyen hanımlar dahi detayları ile Havlu Kenarına Danteller nasıl yapılır? bu kolay model ile öğrenebilirler.

İsterseniz 2. sırayı arklı renkte yapabilir 2 renkli Dantelli Kenar Modeli olarak ta arklı el işleri içinde bu modeli deneyebilirsiniz.

ceyizlik-kolay-gunluk-yeni-dantel
ceyizlik-kolay-gunluk-yeni-dantel

Mutfak El Havluları için geçenlerde paylaştığım Tığ Örgüsü ile Havlunun yarısına işlenen İncili Mutfak Havlusu örneğinin yapım aşamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Havlu Modellerine bildiğiniz gibi Püskül ya da Kenar Dantel üzerine Kenar Etaminleri işleniyor. Havlu Etamin Örnekleri için burada harika Goblen ve Kanaviçe Modelleri görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TEK SIRA KÖPRÜLÜ TIĞ OYASI ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*