Öğrencilere Kolay Resim Nasıl Çizilir KOLAY ÖRÜMCEK ÇİZME

KOLAY ÖRÜMCEK ÇİZME

1359
kolay-orumcek-resmi-cizme

Resim çizmeyi çok seven çocuklar için yeni açtığım Kolay Resim Nasıl Çizilir adlı kategorimize sürekli yeni ve güzel şeyler eklemeye çalışıyorum.  Bugünde sizler için sevimli bir Örümcek resmi ekliyorum. Resimdede gördüğünüz gibi karakalem ve kolay bir çizim. Bu tarz çizimleri isterseniz eğlenmek isterseniz performans ödevlerinizde ve resim dersinizde kullanmak için kullanabilirsiniz. Resim yapma yeteneğini nasıl geliştiririz sorusu için bence kolay ve güzel çizimler. Hayvan resmi nasıl çizilir

kolay-orumcek-resmi-cizme
kolay-orumcek-resmi-cizme

5 YORUMLAR

  1. Semacan adının semacan olmadığını biliyorum. Nerden bildiğime gelince her yorumunda farklı isimler kullanarak ,farklı insanlar gibi davranarak bana bir çok güzel yorum yazdığının farkındayım. Daha öncede Ceylan gökçe,Ayşe nurcan,idil mutlu,sinem çakıroğlu gibi bir çok değişik isimleri kullandın fakat ip no hep aynı olduğundan senin olduğunu bilmeme rahmen hiç sesimi çıkarmayarak sana hoşgörülü davrandım. Merak ettiğim kızım bugün ne olduda bana böylesine hakaret dolu bir yorum yazdın. Sende biliyorsunki ben bana gelen hiç bir yorumunu sallamadığım gibi tabiki bu yorumunuda sallamayacağım ve yayımlayacağım. Eğer yazdığın bu hakaret dolu üzücü yorumundan sonra mutlu olduysan benim için sorun yok fakat amacın beni üzmektiyse evet üzüldüm. Ne olursa olsun sitemi ziyaretlerin için sana teşekkür ediyor ve hatalarını gençliğine vererek bu seferde hoş görüyle karşılıyorum. Şimdi erdemli bir insan olarak benden özül dilemeni bekliyorum !

  2. sizin iğrenç bir siteniz var bu site batar sende batarsın bu site batmadan bu siteyi kapat ayrıca sen bir kezbansın iğrenç üstü siteniz var kusura bakmayın lütfen dalga geçtim de zanletmeyin bunlarla hiçbir ilgisi yok sadece atatürk çok güzel lütfen yorumumu sallayıp geçmeyin cevap yazın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz