KOLAY ÖRÜMCEK ÇİZME


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Resim çizmeyi çok seven çocuklar için yeni açtığım Kolay Resim Nasıl Çizilir adlı kategorimize sürekli yeni ve güzel şeyler eklemeye çalışıyorum.  Bugünde sizler için sevimli bir Örümcek resmi ekliyorum. Resimdede gördüğünüz gibi karakalem ve kolay bir çizim. Bu tarz çizimleri isterseniz eğlenmek isterseniz performans ödevlerinizde ve resim dersinizde kullanmak için kullanabilirsiniz. Resim yapma yeteneğini nasıl geliştiririz sorusu için bence kolay ve güzel çizimler. Hayvan resmi nasıl çizilir

kolay-orumcek-resmi-cizme

kolay-orumcek-resmi-cizme

5 thoughts on “KOLAY ÖRÜMCEK ÇİZME

  1. sizin iğrenç bir siteniz var bu site batar sende batarsın bu site batmadan bu siteyi kapat ayrıca sen bir kezbansın iğrenç üstü siteniz var kusura bakmayın lütfen dalga geçtim de zanletmeyin bunlarla hiçbir ilgisi yok sadece atatürk çok güzel lütfen yorumumu sallayıp geçmeyin cevap yazın.

    • Semacan adının semacan olmadığını biliyorum. Nerden bildiğime gelince her yorumunda farklı isimler kullanarak ,farklı insanlar gibi davranarak bana bir çok güzel yorum yazdığının farkındayım. Daha öncede Ceylan gökçe,Ayşe nurcan,idil mutlu,sinem çakıroğlu gibi bir çok değişik isimleri kullandın fakat ip no hep aynı olduğundan senin olduğunu bilmeme rahmen hiç sesimi çıkarmayarak sana hoşgörülü davrandım. Merak ettiğim kızım bugün ne olduda bana böylesine hakaret dolu bir yorum yazdın. Sende biliyorsunki ben bana gelen hiç bir yorumunu sallamadığım gibi tabiki bu yorumunuda sallamayacağım ve yayımlayacağım. Eğer yazdığın bu hakaret dolu üzücü yorumundan sonra mutlu olduysan benim için sorun yok fakat amacın beni üzmektiyse evet üzüldüm. Ne olursa olsun sitemi ziyaretlerin için sana teşekkür ediyor ve hatalarını gençliğine vererek bu seferde hoş görüyle karşılıyorum. Şimdi erdemli bir insan olarak benden özül dilemeni bekliyorum !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir