9 TANE NASIL RESİM ÇİZİLİR SAYFALARI

kolay-koy-resmi-ve-evi-nasil-cizilir

Evet Arkadaşlar kaldığımız yerden Kolay Resim Nasıl Çizilir? Derslerine devam ediyoruz. Sizlere 9 Adet Kolay Resim Çizme Yöntemlerini gösteren Resimleri sunuyorum.

Köy Resmi ve evi çizimi,Apartman şehir resmi nasıl çizilir?,Müzik Aletleri Nasıl Çiziliyor ve daha bir çok Resim Çizme Tekniklerini sitemizde görebilirsiniz.

Yüzlerce çalışma arasından ne çizmeyi istiyorsanız Resim,Karikatür,Kara Kalem,3 Boyutlu Resimler,Araç,Eşya,Mobilya,Ağaç,Çiçek,İnsan,Çocuk,Araba, enstrüman Nasıl Çizilir?,aklınıza ne geliyorsa hepsinin nasıl çizildiklerini nazarca.com sitemiz de görebilirsiniz.

Sayfa uzamasın diye Resim Çizme Resimlerini sizlere Galeri şeklinde sundum ilginizi çeken resmin üzerine tıkladığınızda tam boy olarak görebilirsiniz.

Hatta okulda Resim dersi için Aynısını sende Çiz çalışmaları için çok güzel ve eğlendirici etkinlikler olabilirler.

Beğendiklerinizin çıktılarını yazıcı ile alabilirsiniz.

kolay-koy-resmi-ve-evi-nasil-cizilir
kolay-koy-resmi-ve-evi-nasil-cizilir

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.


source:How to draw pictures-Wie man Bilder zeichnen-Comment dessiner des images-Hvordan man tegner billeder-Hoe om foto’s te trekken-Hvordan tegne bilder-Como tirar fotos-Conas pictiúir a tharraingt-Cómo dibujar imágenes-Hur man rita bilder-Come disegnare le immagini-Hvernig á að teikna myndir

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Comments on 9 TANE NASIL RESİM ÇİZİLİR SAYFALARI

  1. 50 yasndaym. Resme kabiliyetim yok ama çok istiyorum resim yapmayı. Karakalemi elime aldm. Bakalım nasıl olacak. Teşekkur ederim yaynlarnza.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*