Hobi KOLAY MAVİ RENKLİ PAPATYA NASIL ÇİZİLİR VİDEOLU ANLATIMI

KOLAY MAVİ RENKLİ PAPATYA NASIL ÇİZİLİR VİDEOLU ANLATIMI

2076
Blue-Daisy-Drawing-Lesson-kolay-papatya-cizmek

Son günlerde sizlerle paylaşmayı sevdiğim Kolay resim çizme tekniklerinden bir tane daha bugün paylaşmak istiyorum. Benim çocuklarım sağolsun  evde A4 kağıdı bırakmadılar .

Bakın çocuklar videodaki anlatım tabiki bana ait değil . Resimleri çizen hanım yabancı bir resim hocası sanırım. Videoyu takip ederken çizim yapmakta zorlanırsanız aralarda videoyu durdurarak takip etmenizi tavsiye ediyorum.

Blue-Daisy-Drawing-Lesson-kolay-papatya-cizmek
Blue-Daisy-Drawing-Lesson-kolay-papatya-cizmek

Daha sonra anlatım çok hızlı diye lütfen bana kızmayınız olur mu? :). Benim amacım çocuklarımın da çok hoşuna giden ve onların resim yeteneğini geliştirmekte çok faydası olan resim ve videoları sizlerle de paylaşarak aynı şekilde sizler içinde aynı iyi niyetle paylaşıyorum.

Benim çocuklarıma video hızlı geldiğinde onlarda arada durdurarak çizimi takip edip aynısını çok rahat bir şekilde çiziyorlar.

Resimde mavi renkli çok güzel bir çiçek çizmişler. Sizlere tavsiyem resimlerinizi kara kalem kullanarak çizerken kalemi çok bastırarak çizmezseniz böylelikle keçeli kalemle çizdikten sonra keçeli kalem kuruduktan sonra kurşun kalemle çizdiklerinizi silmeniz gerektiğinden bunda fayda var.

Şimdi Mavi Papatya çizmek isterseniz buyrun tabi siz yapraklarını istediğiniz renk ve boyalarla boyayabilirsiniz.

Papatya Çizimi

Kolay Papatya Çizmek

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz