Öğrencilere Kolay Resim Nasıl Çizilir KOLAY AĞAÇ NASIL ÇİZİLİR

KOLAY AĞAÇ NASIL ÇİZİLİR

5058

Kolay Ağaç Çizme Dersleri

Evet Kolay Resim Nasıl Çizilir derslerimize bugün Ağaç Resmi çizilirken nereden başlamalı ve hangi Ağaçları nasıl çizebiliriz hep birlikte öğreneceğiz. Sanırım herkes mutlaka hayatta bir kere bile olsa Ağaç çizmiştir. Özellikle Manzara resimlerinin vazgeçilmezi Ağaç,Deniz,Kuşlar ve Güneş dörtlüsünden oluşur. Çocukluğumun bir kısmının küçük bir kasabada geçti. Öyle çok şirin ya da unutulmaz bir Kasaba değildi fakat benim Dedemlerin tarlaları,bahçeleri bizler için çok ama çok özeldi.

Gün boyu resim çizebilmek için çevremizde yeterince Ağaç resmi vardı . Gerçi biz onların resimlerini çizmektense tepelerine çıkıp meyvelerini yemeyi ve meyvelerini saplarından ağacın dalına bağladıktan sonra ellerimizi arkamızda kavuşturup ilk önce meyvesini kim bitirecek yarışı yapardık kardeşlerimle.

Unutulmaz ve çok özel günlerdi o tarlada geçirdiğimiz günler. Eski hocalarımız alınmasınlar fakat İlkokulda Resim dersinde manzara resminden başka hiç bir şey yaptığımızı hatırlamıyorum. Gerçi 30 seni önceki Müfredatla şimdiki Müfredat çok farklı ve şimdiki Hocalar gerçekten çok yaratıcılar.

Her ne kadar Müfredata göre hareket etmiş olsalar da çocuklarımın Resim derslerinde yaptıkları Resimlere baktığımda çok çeşitli akla hayale gelmeyecek şeylerin resimlerini yapmaları isteniyor. Özellikle Oğlum Gurur resim konusunda çok yaratıcı ve başarılı bir çocuk.

Öğretmenleri onlara “size ait bir Gezegen yapın ,yaşadığınız yer o Gezegen olsun her şey serbest ” Oğlum Gurur bu arada tek oğlum diğer ikisi kız ve oğlum 11 yaşında 6. sınıf öğrencisi. Gurur etrafında Hale olan çevresinde rengarenk yıldızları ve küçük merdivenli şirin bir kulube ev olan resmi çizmişti çokta güzel olmuş 100 almıştı.

Neyse çocuklar Dilek ablanıza bakmayın alın kalemi elinize seçin Ağaç resimlerinden başlayın resminize. Sizlere keyifli saatler dilerim.

Официальные деревья загрузки-Offizielle Boot Bäume-الأشجار التمهيد الرسمية

Resimlere Tıklayarak Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz