Yemekler KOLA ŞİŞESİ ŞEKLİNDE ÇİKOLATA NASIL YAPILIR

KOLA ŞİŞESİ ŞEKLİNDE ÇİKOLATA NASIL YAPILIR

424
Coca Cola Şişesi Çikolata
kola-sisesi-seklinde-cikolata-nasil-yapilir

Coca cola Şişesi şeklinde Çikolata YapılışıKola şişesi şeklinde Çikolata ile çocuklarınıza büyük bir sürpriz yapmak isterseniz detaylı video ile Evde Benmari tekniği ile çok güzel ve içinde şekerler dolu olan bir Kola şişesinden Çikolata yapabilirsiniz.

Aynı tekniği farklı içecek şişelerini kullanarak Beyaz Çikolata,Kakaolu Çikolata ya da Bitter Çikolata ile yapabilir içine Bonibon şekerlerden doldurarak Çocukların Doğum günlerinde onları hem çok şaşırtacak hem çok sevindirecek böyle tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kola şişesi şeklinde olan Çikolata için kullanılan malzemeler her markette satılan Coca Cola ya da farklı bir içecek meşrubat şişesi.Şişenin içine şeker ve Benmari usulü Çikolatayı eritmek için 2 adet ısıya dayanıklı kap.

Malzemeler

  • Plastik içecek şişesi
  • Büyük boy Çikolata
  • Bonibon şeker
  • 2 adet ısıya dayanıklı kap
  • Şişeyi kesmek için Falçata ya da keskin bir bıçak
Coca Cola Şişesi Çikolata
kola-sisesi-seklinde-cikolata-nasil-yapilir

Şişe Şeklinde Çikolata Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle 1 Büyük Paket çikolatayı Mümkünse cam kase yoksa ince olan bir çelik kap veya cezve içinde küçük parçalar haline getirin.
  • İçi Çikolata dolu olan kabı içinde su kaynayan tencere üzerine koyarak kaynayan suyun üzerinde içine su kaçırmadan karıştırarak Çikolatayı eritin.
  • Çikolata soğumadan önce hemen önceden içini iyice yıkayıp kuruttuğunuz şişenin içine Çikolatayı boşaltın. Şişenin her tarafına eşit şekilde yayılmasına dikkat edin.Aksi taktirde şişeyi kesme aşamasında Çikolata şişesi kırılır.
  • Şişe içindeki Çikolata soğumaya başladığında hemen buzdolabının derin dondurucu bölümüne koyup yaklaşık 1-2 saat iyice sertleşmesi için bırakın.
  • Şişe içindeki Çikolata tamamen sertleştikten sonra içine şeker doldurun ve dikkatli bir şekilde tam ortadan Çikolataya zarar vermeden kesiniz.

Wie man eine Schokolade Cola-Flasche machen. Füllen Sie ihn mit Süßigkeiten, Bonbons, oder vielleicht Kuchen. Break it offen wie ein Osterei. Überraschen Sie einen Freund mit dieser beeindruckenden Cola-Flasche Form zu behandeln, eine Plastikflasche als Form verwenden.
How to make a chocolate Coke bottle
How to make a chocolate Coke bottle. Fill it with candy, sweets, or maybe cake. Break it open like an Easter Egg. Surprise a friend with this impressive Coke bottle shape treat, use a plastic bottle as a mould.

Wie man eine Schokolade Cola-Flasche machen-Hvordan man laver en chokolade Coke flaske-Hoe maak je een chocolade cola fles te maken-Comment faire un chocolat Coke bouteille

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
Sorry no related post found

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz