tig-orgu-incili-kokos-patik


KIZLARA KOKOŞ BEBEK PATİK TIĞLA VİDEOLU YAPIMI

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Patikler, Tığ İşi

Kız Çocuklarına Çok Kokoş Böyle inci ve Tül Kurdele ile süslenen Tığ İşi Patik Modeli yapılışı ile Süslü Bot Bebek Patik yapımı.

Cici Bebek Patiği Renginden dolayı Kız Patiği deniliyor.Başka renkler ile yapılsa elbette Erkek Bebek Patik modeli için de kullanılır.

Yapımı gayet kolay yapımı için hiç zorlanmazsınız. Patik 3 ay 1 yaş arasın da olur.Yeni doğanlara ya da 1 yaşa aynı sayılar ile başlayabilirsiniz.

kokos-boncuklu-kiz-bebek-patik
kokos-boncuklu-kiz-bebek-patik

1 Yaş Bot için Tabanı 1 sıra trabzan fazla yapmanız yeterli gelecektir.Yeni Doğan Patik Bot için taban çevresine 1 sıra çakma iğne yapmasanız tam gelir.

SANAYİ İŞİ TABANA HALKALI ÖRNEKLİ KADINLARA EV BOTU YAPIMI

Sanayi Tabana Halkalı Patik Yapılışı-İşte Bu da Anneler de kendine ya da Kızlarına örsünler diye sunduğum Düne ait bir Patik.Kadın Patiğin tam açıklamalı Tarifi bulunuyor.

tig-isi-orgu-kokos-patik-bebelere
tig-isi-orgu-kokos-patik-bebelere

İnciler görsel olarak hoş görünüyor ama siz yinede önce güvenlik diyerek Boncuk kullanmayın derim.

ŞİŞ ÖRGÜ İŞİNDE KOLAY DESENLİ ANLATIMLI KADIN YELEK

Şiş Örgü Kolay Kadın Yelek yapımı sadece örnek değil Bayan Yeleğinin de yapılışı görülüyor.Videolu Kadın Yelek yapımı burada.

Sayfa üstün de Menü yazan yerde Patikler yazıyor.Ona tıkayın Bütün ne kadar Patik yapılışı varsa bakın derim.Kolay gelsin.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KIZLARA KOKOŞ BEBEK PATİK TIĞLA VİDEOLU YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir