KIZ PULLU KALEM OYASI YAPIMI

kizli-pullu-kalem-oyasi
kizli-pullu-kalem-oyasi

Analı Kızlı Pul oyalar Genelde Anne Pullar ile yapılıyor ancak bu Kızlı Pullu Kalem Oyası Modeli için Yazma Oyasında Kız Pullar Altın Pul kullanılmış.

Türkçe öğretilen Oya Videosu ile Kız Pullardan yapılan Tığ Oyası Kalem ile yapılan Modeli siz Yazmanızın rengine göre iplik ve Gümüş Analı Kızlı Pullar ya da Altın Analı Kızlı Pullar ile yapabilirsiniz.

kizli-puldan-kalem-tig-oya
kizli-puldan-kalem-tig-oya

Pullu Kalem Oyası modeli için geçenler de yine farklı Pullu Oya Modeli olan bir örnek yapımı paylaşmıştım. O model de Damla Pullu Oya şeklinde model gösterilmişti.

Pullar metal olduğu için yıpranmaz ama siz yinede üzerine bir Tülbent koyduktan sonra Oyayı ütüleyin. Oyalar Nasıl Ütülenir? çalışması için burada ki ip uçlarına bakabilirsiniz.

kizli-pullu-oyalar
kizli-pullu-oyalar

Bu Çalışmadan Önce sizlere Örgü Makosen Patik modeli olan Ayakkabı şeklinde görülen ve Tığla Makosen Patik yapılışı çalışmasını burada paylaşmıştım.
Kızlı Pullu Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BONCUKLU KIR ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*