kizli-pullu-kalem-oyasi


KIZ PULLU KALEM OYASI YAPIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Analı Kızlı Pul oyalar Genelde Anne Pullar ile yapılıyor ancak bu Kızlı Pullu Kalem Oyası Modeli için Yazma Oyasında Kız Pullar Altın Pul kullanılmış.

Türkçe öğretilen Oya Videosu ile Kız Pullardan yapılan Tığ Oyası Kalem ile yapılan Modeli siz Yazmanızın rengine göre iplik ve Gümüş Analı Kızlı Pullar ya da Altın Analı Kızlı Pullar ile yapabilirsiniz.

kizli-puldan-kalem-tig-oya
kizli-puldan-kalem-tig-oya

Pullu Kalem Oyası modeli için geçenler de yine farklı Pullu Oya Modeli olan bir örnek yapımı paylaşmıştım. O model de Damla Pullu Oya şeklinde model gösterilmişti.

Pullar metal olduğu için yıpranmaz ama siz yinede üzerine bir Tülbent koyduktan sonra Oyayı ütüleyin. Oyalar Nasıl Ütülenir? çalışması için burada ki ip uçlarına bakabilirsiniz.

kizli-pullu-oyalar
kizli-pullu-oyalar

Bu Çalışmadan Önce sizlere Örgü Makosen Patik modeli olan Ayakkabı şeklinde görülen ve Tığla Makosen Patik yapılışı çalışmasını burada paylaşmıştım.
Kızlı Pullu Oya Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KIZ PULLU KALEM OYASI YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir