KIVRIMLI YAPRAKLAR DANTEL SALON TAKIMI AÇIKLAMALI

kivrimli-yapraklar-dantel-salon-takimi
kivrimli-yapraklar-dantel-salon-takimi

Salon Takımı Dantelleri Yaz aylarına Çeyiz yetiştirmek isteyen hanımlara Videolu öğretilen Kıvrımlı Yapraklar Dantel Modeli Vitrin ve Oda Takımı olarak kullanılır.

Açıklamalı Salon Danteli motiflerden oluşuyor. Motifli Dantel Takımı Vitrin Danteli,Tepsi Örtüsü Dantel,Masa Örtüsü Danteli ya da Sehpa ve Konsol Dantel Takım olarak ta yapabilirsiniz.

dantel-kivrimli-yapraklar-modeli
dantel-kivrimli-yapraklar-modeli

İsterseniz Bu Danteli Polyester Oya ipler ile yapabilir ya da Derya hanımın kullandığı gibi Atın Başak süper merserize 60 numara ip kullanabilirsiniz.

Bazı hanımlar Tığ işi Danteller yerine İğne Oyalı Oda Takımları yapmak istiyorlar ve ben onlar için de burada Yapım aşamaları öğretilen İğne Oyası Motif yapımını önerim.

Kenarlarda yapılan Yaprakları özellikle Masa ve Konsol Dantelleri için tüm motiflerin çevresine ya da Üçgen şekilde yaparak sadece uç taraflarına yapabilirsiniz.

Kıvrımlı Yapraklar Dantel Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*