KIRMIZI PAPATYALI LİF YAPILIŞI

kirmizi-papatyali-lif-modeli
kirmizi-papatyali-lif-modeli

Kare ve Papatya Desenli Lif Modeli yapılışını Türkçe Videolu Yapılışı için burada çok güzel ve detaylı Anlatımı bulunuyor.

Aslında Modelin adı Papatyalı Lif Modeli olarak geçiyor ama siz bayanların da bildiği gibi Papatyalı Lif Modelleri yazarak arama yaptığınızda bir çok Değişik Lif Modelleri görebilirsiniz.

Benim sitem de bulunan Diğer Burada ki  Açıklamalı Papatyalı Lif Modelinin yapılışına da bakabilirsiniz. Az önce paylaştığı Saplı Yelpaze Lif Modeli yapılışı Hem Battaniye Örneği Hem de Lif Modeli örneği olarak kullanıyor.

2018 Çeyizlik Lif Modeller ve Yapılışlarını Görmek istiyorum diyenler Sayfa altına baktığınız da Diğer Lif Örneklerini görebilirsiniz.

Kırmızı Papatya Lif Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. DUVARA ASILAN PEÇETELİK YAPIMI | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ PEMBE YUVARLAK LİF YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*