KIRIŞIKLIĞA İYİ GELEN YÜZ MASKESİ HANGİSİ
Kırışıklık için yüz maskesi

KIRIŞIKLIĞA İYİ GELEN YÜZ MASKESİ HANGİSİ


Dünyanın ilk yıllarından beri özellikle kadınlar genç kalmanın yollarını aramışlardır. Bu arayış sürekli devam ederek dönemin şartlarına göre alternatifler üretmiştir. Ama bir tek şey her dönemde de var olmuştur. Kırışıklık giderici maskeler her dönemin kadınlar tarafından tercih edilen yöntemi olmuştur. Dönemine göre bitkilerden yapılan maskeler kadınların hep imdadına yetişmiştir. Bu eski çağlarda da böyle idi günümüzde de böyle.

Kirisiklik İcin Yuz Maskesi

Güzellik maskesi

Kadın güzelleşmek konusunda alışkanlıklarından hiç vazgeçmedi. Bu neden ile kadın maskelerini genellikle hep kendi hazırladı. Ben de şimdi kendi başınıza hazırlayacağınız bir tarif vererek güzelliğinize katkı koymaya çalışacağım. Bir kasenin içine bir tatlı kaşığı zeytinyağı koyun. Bunun üzerine bir tatlı kaşığı şap tozu ilave edin. Sonra da üzerine bir adet yumurta akı ekleyin. Sarısından uzak durunuz.

Bu eklediğiniz malzemeleri iyice karıştırdıktan sonra yüzünüze sürün. Her tarafa uyguladıktan sonra 20-25 dakika yüzünüzde bekleyin Bu uygulamayı sıklık ile tekrarlamayı unutmayın. Göreceksiniz çok kısa zaman içinde gerilmeleri hissedeceksiniz.

This Post Has One Comment

  1. Gizem

    Bu Maskeyi ben biliyorum,çok faydalı bir maske

Bir cevap yazın