Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KEÇİ YOLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

KEÇİ YOLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

336
keciyolu-orgu-modeli
keciyolu-orgu-modeli

Easy knitting in Hindi– Kolay Hintçe örgü modeli adında paylaşılan benim çok beğendiğim Keçi yolu Örgü Modeli Örgülerde çok güzel görünen Şiş işi Örgü modellerinden.

Videolu tarifi ile Bebeklere Yelek modelleri ve diğer örgüler için çok şık bir örnek. Bu tarz küçük örnekli küçük delikli

keciyolu-sis-isi-orgu-modeli
keciyolu-sis-isi-orgu-modeli

örgülerin üzerine Aplike küçük örgü süs motifler dikip Bebek Battaniyesi modeli olarak yapanlar var.

Keçiyolu Örgü Örneği görünüşü şık örmesi kolay ve keyifli örgülerden.Zaten bu Hintlilerin Örgü Modelleri gerçekten çok güzel oluyor.

Gerçek hayatta çok renkli giysiler giyen bu insanlar Örgü modellerinde farklı sade renkleri tercih ediyorlar. Keçiyolu Örgü Deseni ile ne örmek isterseniz örebilirsiniz.

Ben bu örnek ile ne örerdim? Ben Örgü giysi modellerini severim ancak Ev için kullanılan Örgü modelleri ile yapılan Aksesuarlar ve Örgü Örtüler benim çok ilgimi çekiyor.

Keçi yolu örgü modeli ile Yatak örtüsü çok güzel olur. Yatak örtüsü modelinin üzerine Tığla Örülen Örgü Çiçekler dikebilirler.

Giysi Örmek için de bu modelle delikli bir örnek ancak! ben Örgü Şal modeli ya da Örgü uzun Etol ve Yelek örneği olarak beğeniyorum.

keciyolu-orgu-modeli
keciyolu-orgu-modeli

Keçiyolu Örgü Modeli Yapılışı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz