karton-mukavvadan-köseli-saklama-kabı

KARTONLARLA SÜSLÜ KÜÇÜK NESNELERİ KOYMA KUTUSU YAPILIŞI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

İncik boncukları,takılarınızı,el işinizi ya da küçük şeylerinizi koyabileceğiniz sevimli kartondan yapılan köşeli saklama kutusu.

sekizgen köşeli kapaklı kartondan yapılan bu muhafaza kutusu için yanınızda cetvel,desenli kağıtlar,mukavva kartonlar,makas,yapıştırıcı,pergel,falçata gibi malzemeleri hazır etmelisiniz.

Resimleri inceleyerek süs kutunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle kutunun boyutuna karar vererek ona göre karton ve kağıtları kestikten sonra kutunuzu yapmaya başlamanızda fayda var.

Aslında illaki sekizgen bir saklama kutusu yapmanız şart değil kare veya dikdörtgen de yapabilirsiniz sadece buradaki uygulamalardaki gibi yapmanız yeterli olacaktır.

Burada en zor olan mukavva kartonların yapıştırılması bunun için örnekteki resimde bant kullanmışlar isterseniz koli bantı da kullanabilirsiniz nihayetinde daha sonra desenli kağıtla kaplayınca görünmeyecektir.

Kutunuzun içini akrilik ya da guaj boya ile boyayabilirsiniz. Ayrıca Sayfa altında Çekmeceli Organizer yapılış videosu da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir