KARTONDAN KRAL TACI

Kartondan Kral Tacı

İlkokul 1. Sınıfın Genelde İlk Döneminde Çocuklara Kral Tacı Yapmaları İstenir. Benim Fevzi Öz Akat İlköğretim Okulunda 1 A  Sabahçı Olarak Okuyan Güzel Kızımada Yapmıştık:) Ertesi Günü Okulda Sıraya Girmiş Bütün Miniklerin Başlarında Hepsinin Yapıp Başlarına Taktıkları Taçlar Vardı. Okadar Sevimlidilerki Anlatamam, Ordaki Bütün Veliler, Öğretmenler Bu Sevimli Miniklere Sevgi Dolu Gözlerle Bakıyordu:) Kızımın Öğretmeni Sayın Hocam Özler Erdoğan Hanımefendiye Burdan Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum. Minik Kızım Masal İçin Verdiği Emekler Ve Gösterdiği Sabır İçin, Görevini En İyi Şekilde Yapan Emektar Hocamıza Saygılarımla.

Kartondan Kral Tacı

Çocuğumuzun Başının Çevresini Ölçüp Onun Başına Uygun Uzunluk Ve Genişlikte İstediğimiz Renkte Bir Kartonu Resimdeki Gibi Kesip

Sivri Uç Kısımları Çiziyoruz

Dilerseniz Üsteki Kalıbı Yazıcınızdan Çıkararak Tacın Kenarlarını Ona Göre Yapabilirsiniz.

Kartonun Kenarlarını Resimdeki Gibi Kesiyoruz


Resimdeki Gibi Yıldız Ve Güneş Şekilleri Çizip Kesiyoruz.

İsterseniz Üsteki Resmi Kalıp Olarak Kullanabilirsiniz.Evde Yazıcınız Yoksa Bir Defter Kağıdını Bilgisayarın Resmin Üstüne Koyup Kopya Çıkararak Şekli Keseilirsiniz.

Güneş Şekillerini Kartonun Üstüne Yapıştırın

Kartondan Kral Tacı

Dilerseniz Yıldız Şeklinide Tacın Uç Kısımlarına Yapıştırabilirsiniz

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on KARTONDAN KRAL TACI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*