KARTONDAN EV MOBİLYASI KOMADİN YAPIMI

Dekorasyon, Hobi

Karton mukavvaları kullanarak birazda el becerisi ile kendinize depolama alanında çok faydası olacak şirin ve oldukça kullanışlı çekmeceli,dolablı bir komidin yapmaya ne dersiniz? Yazdıklarım gözünüzü korkutmasın resimli olarak nasıl kartonlardan ev mobilyası yapılır detaylı olarak gösteriyor zaten.

Size gerekli olan malzemeler çeşitli boylarda karton mukavvalar,Tek yüzeyi yapışkanlı olan mutfaklarda ve hobi işlerinde kullandığımız tek tarafı desenli tek tarafı yapışkanlı kağıtlar. Bu kağıtlar rulo halinde büyük marketlerdeiJapon pazarlarında,1 milyoncularda satılıyor.

Sağlam güzel bir yapıştırıcı,isterseniz şirin görünmesi için biraz kenar danteli ve dolap çekmece düğmeleri. Burda resimde gördüğünüz gibi çeşitli gıdaların boş kartonlarından faydalanmışlar fakat siz sağlam olması konusunda israrcısanız tabi o zaman ince suntalardan kullanabilirsiniz. Eğer karton kullanacaksanız kartonu 2 kat olarak kullanırsanız daha kullanışlı olur.

DIY-Carton-Bedside-Cabinet_large
DIY-Carton-Bedside-Cabinet_large

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir