KARTON RULOLARDAN KALEM ORGANİZATÖRÜ YAPILIŞI


Hobi, Öğrencilere

Ortalarda dolaşan, etrafa saçılan kalemleri çocuklara toplamaları için teşvik etmek gerekiyor bazen.Bizim evde her hafta kalem,silgi,kuru boya,kurşun kalem vs alınır. Tabi Okula giden 3 küçük çocuk annesi olunca her temizlikte koltuk altlarından,Koltuk arkalarından,yatakların altından vs,vs kalem toplamak ve bu kalemleri Bunlar ne diye feryat etmek biz annelere düşüyor:) Boşalmış tuvalet kağıdı rulolarını biriktirerek ve bu ruloların içlerini tabi arzu edilirse dışlarınıda Akrilik veya guaj boya ile boyayarak çok güzel bir organizetör ( doğru yazdım umarım:), yapabilirsiniz. Elinizde kaç adet rulo biriktiyse o büküklükte bir ayakkabı kutusu,sakız,çikolata kutusu vs temin etmelisiniz. Hatta bu şekilde güzel bir kalem organizetörü yaparak öğretmeninize hediye ederseniz oda kayıp kutusu olarak sınıfta kullanabilir.

organizator-KALEMLİK-yapimi
organizator-KALEMLİK-yapimi

organizator-yapimi-1
Ruloların aralarına çift yüzeyi yapışkanlı kağıt kullanarak ruloların kaymasını önlemişler. İsterseniz ruloların kenarlarından birbirinede zımbalayabilirsiniz.

organizator-yapimi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir