KARTON MUKAVVADAN ETRAFI CAM PARÇALARINDAN VİTRAY MOZAİK

Hobi, Öğrencilere

Karton kullanarak yaptığınız karton mukavvadan yada ahşap resim çerçevesinin çevresini nasıl süsleyeceğini düşünenlerdenseniz buyrun size kırık ayna parçalarından bir çeşit mozaik veya vitray şeklinde yapabilirsiniz. Kartondan nasıl bir fotoğraf çerçevesi yapılır resimli anlatımda görüyorsunuz. Kolay gelsin.

ayna-parcalarindan-mozaik-resim-cercevesi
ayna-parcalarindan-mozaik-resim-cercevesi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KARTON MUKAVVADAN ETRAFI CAM PARÇALARINDAN VİTRAY MOZAİK”

  1. paylasimlariniz icin tesekkurler cok guzeller ve birde mumkunse malzemeler konusunda bilgi verirseniz cok daha guzel olur mukavva ve cam parcalari disinda mesela baska ne malzemeler var gibi

    1. Sevgili Adaşım Dilek
      Yorumunu okuduktan sonra sizlerle paylaştığım bu Resim çerçevesi hakkında biraz araştırma yaptım. Öncelikle özür dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Nedenine gelince benim cam parçası yazdığım şeyler cam değil eski cd lermiş. Yani eski cd lerimizi küçük parçalara ayırarak yapabileceğimiz bir proje. Cd parçalarının aralarına sürülen sıvı yabancıların kullandığı bir nevi plastik görünümlü yapışkan gibi birşeymiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir