KARİKATUR BALIK ÇİZME


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Hayvanları çok seven çocukların bende en sevdikleri hayvanları nasıl kağıda dökebileceklerini nasıl kolay bir şekilde Hayvan Karikatürü çizebilecekleri resim çizme tekniklerini onlarla sitemde paylaşmayı çok seviyorum. Tabi bu çizimlerin bana ait olmadığını söylemem gerekiyor. Karikatür çizmeye meraklı ve resim yapmaya eli yatkın çocuklar bu tarz resimleri neredeyse büyüklerden dahi çok daha güzel çizebiliyorlar.

Keyifle eğlenerek çizim yapmak isteyen çocuklar için Bakarak aynısını çizme resimleri olan bu güzel karikatür ve resim hayvan ve farklı bir çok şeyin nasıl çizlildiğini dikkatlice inceleyerek görebilirsiniz.

Kolay resim çizme  Hayvan Resimleri ve Karikatür çizimler 3D resim nasıl çizlir  innceliklerini gözlemleyerek çizebilir hatta karakalem çizimleri eskizleri renkli kalemlerle ve boyalarla boyayarak kendi resim albümünüzü oluşturabilirsiniz. Resim çizmede eli yatkınlık kazanan okul öncesi çocuklar öğrenci olduklarında kalae üzerindeki hakimiyetleri çok daha iyi olduğundan El yazısını daha güzel yazabiliyorlar. Kolay gelsin.

karikatur-balik-cizme

karikatur-balik-cizme

karikatur-dil-baligi-cizme

karikatur-dil-baligi-cizme

karikatur-kilic-baligi-cizme

karikatur-kilic-baligi-cizme

karikatur-kolay-balik

karikatur-kolay-balik

4 thoughts on “KARİKATUR BALIK ÇİZME

  1. başarılarınızın devamını dilerim gerçekten süper resime meraklı olduğum için bakıyorum ama en çokta kara kalem çizerim sizin sayfanızda mütiş ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir