Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KAPI DUVAR DESENİ İLE ÇOK AZ BİLİNEN ÖRGÜ

KAPI DUVAR DESENİ İLE ÇOK AZ BİLİNEN ÖRGÜ

24781
orgu-kapi-duvar-modeli
orgu-kapi-duvar-modeli

Modelin adını Zincirli Hasır Modeli ancak Örgü Kapı Duvar Modeli olarak ta diyebiliriz. Bu Örneği daha önce görmeyen,bilmeyen varsa inceleyebilirler.

kapi-duvar-zincirli-hasir-sis-orgu
kapi-duvar-zincirli-hasir-sis-orgu

Örnek sırada 1 motif 12 sırada tam 2 motif deseni ile ortaya çıkıyor. 8 ve katlarından + fazladan 1 ilmekten oluşuyor. Kenar için en son 2 ilmek daha eklenmekte.

Açık Pembe olan 3,5 numara şiş ve Bebe ipiyle örülmüş. Aradaki farkı görmeniz için Yeşil renk Orta kalınlıkta bir İp ve 4 numara Şiş ile örnek gösteriliyor.

Ayı Figürlü Tığ Yelek Videosu için Tıklayınız

Her iki ip ile de çok güzel görünüyor. Bu model de çok delik var ama Yaz ve Kış için Örgüler de belki tamamın da olmasa bile modelli yerlerin de bu örneği kurabilirsiniz.

kapi-duvar-orgu-modeli
kapi-duvar-orgu-modeli

Yetişkin,çocuk veya Bebek hepsine bu modelle bu örnekle örgüler yapılır. Ancak Ben Uzun bir Etol modelini Alize veya Angora gibi simli fantastik ipler ile yapabilirdim.

orguhanem
orguhanem’e Teşekkürler

Easy And Beautiful KNitting Stitch Pattern For Sweater/ Cardigan

2 YORUMLAR

  1. Sizde harika bir insansınız ki bu güzel yorumla beni motive ve çok mutlu ettiniz. Çok teşekkürler.Elimden geldiğince seçici olarak en güzel çalışmalar yer vermeye çalıştım.

  2. Harika bi sayfasınız çok teşekkür ediyorum, sayenizde yapamadığım çok örneği videolâ sayesinde sizde buldum ve yaptım 🎁🎁🥰🥰🧿🧿💖💝

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz