KALPLİ KAYNANA ÖRMEZ ÖRGÜ MOTİFİ TARİFİ

ara-orgulu-kalpli-sis-yelek-motifi
ara-orgulu-kalpli-sis-yelek-motifi

Ara örneği Kalpli desenleri ile Kaynana Örmez Gelin Giymez modeli eskilerden çok bilinen çok sevilen ve Bilmeyenler tarafından modeli çok istenen bu örneği Videolu açıklamalı öğrenelim.

Bu örnek ile Bayan Yelekleri çok beğeniliyor ve Çeyizlik Şiş Yelekler ya da Şiş ile Anne Yelekleri çalışmaların da Kaynana Öremez Gelin Giyemez Yelek yapılışını burada görebilirsiniz.

kalpli-kaynana-ormez-gelin-giymez-modeli

Kalp modelli Örgü modeli Yazlık Yelek,Yazlık El Örgüsü Bluz modellerine da çok yakışır.Zaten çok bilinen bir kaç değişik şekillerde örülen bu model ile örülen bir çok örgüyü Nette görebilirsiniz.

Örneğin motifleri 16 ilmek ara örnek için de 4 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Yanlar için 2 ilmek daha dahil etmeyi unutmayın.
El Örgüsü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*