KALP ÇİÇEĞİ HAVLU UÇ DANTELİ YAPIMI

kalp-cicegi-havlu-kenari-dantel
kalp-cicegi-havlu-kenari-dantel

Şeritli Havlu Dantelleri ve yapılışları serimize yolumuza Kalp Çiçeği Havlu Kenarı Tığ işi modeli ile devam ediyoruz. Bu Model 3 renk ile videolu tariftir.

Derya hanımın anlatımını yaptığı videoda en başta gösterdiği önceki Havlu Ucu Dantel modeli olan Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı modelinin de yapımı burada.

dantel-havlu-ucu-kalp-cicegi-modeli
dantel-havlu-ucu-kalp-cicegi-modeli

Bu üstte bahsettiğim Havlu Danteli aynı zamanda Sonsuzluk Modelli havlu modeli olarak ta bilinir. Kalp çiçekli Modelin renk numaralarını da verelim.

Pembe renk Leylak 611 numara-Fıstık Yeşili Leylak Marka 700 ve Beyaz Polyester Oya ipi ile 22 numara Tığ. Renk seçimin de Havlu modeli üzerindeki desenler ya da renklere göre de yapabilirsiniz.
Kalp Çiçeği Havlu Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İKİ RENKLİ KAFES ÇİÇEĞİ LİF YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*